Właściciel serwisu jest kompletnie wyrwany z rzeczywistości i ma w pogardzie klienta. Naprawa roweru trwała 2 tygodnie zamiast 3 dni, trzykrotnie termin był przekładany, kosztowała nie uzgodnione 120 zł, ale ... 350 zł. Ten pan nie powiedział nawet słowa "przepraszam" za opóźnienie, nie poinformował wcześniej o dodatkowych (wg niego) kosztach. Rower odzyskałem dopiero po informacji o wizycie Policji. Żałuje ze dałem mu i tak więcej niż uzgodniona cena, ten pan nie powinien mieć styczności z Klientem, a tym bardziej prowadzić swojego "biznesu", gdyż kompletnie nie wie o co w tym chodzi. Nigdy więcej nie wymienię tam nawet wentyla. jeszcze raz ostrzegam przed "grubszymi" naprawami niż napompowanie koła.