Widok

Uwaga kierowcy !!!

Planują nam podnosić OC za samochód bez końca !!! Jako że ubezpieczenie to jest obowiązkowe firmy ubezpieczeniowe zmowily się i zaczęli podnosić ceny. Nie prawda jest ze na tym traca. Niech każdy z was składa skargi do UOKiK bo to Państwo powinno regulować ceny polis skoro sa obowiązkowe a nie prywaciarze !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

500 zł za OC to dużo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry