Widok

Uwaga na Scoty - bubel totalny

W tym sklepie kupowałem co 2-3 lata rower górski średniej klasy. Niestety ostatni zakup Scot (1.600zł) okazał się prawdziwym bublem. Przede wszystkim przednia przerzutka po ok. 500 km do wymiany, ciagłe regulacje i bez żadnego efektu. Dwie wizyty w serwisie i żadnej poprawy. Na trasie jeździłem tylko na środkowej tarczy bez używania przerzutki. Ale gehennę przeżyłem z dętkami, przecinały się od środka, po ok 40-50 km. Najpierw wymieniłem n-krotnie opaski na obręczach. Potem wymieniłem niemal nowe opony i dalej bez większych efektów. Na 100 km trasie praktycznie łapałem przynajmniej jedną gumę od środka i wymiana dętki bez względu na pogodę. Próba skorzystania z "gwarancji" okazała się fikcją. Dętki nie podlegają żadnej gwarancji - choć przywiozłem kolekcję 7 nowych przetartych od środka dętek. Dopiero prywatna wymiana kół przyniosła ulgę i jest normalnie. Dwukrotnie spotkałem szczęśliwych posiadaczy białych scotów, którzy wozili także z sobą dętki i pompkę. Jeden z nich zdążył wymienić obręcze. Dlaczego sprzedawca nawet nie usiłował reagować na problemy klienta. Salon składa rowery czy totalne buble. Bez klientów zdechną jak kot bez myszy. Pazerny biznes Panie Ż. Tylko kasa. Pozdro
Moja ocena
obsługa: 4
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam w klubie :) miałam ten sam problem tzn przecinajace opaski. Też nie uzyskałam żadnej pomocy a wręcz przeciwnie po kolejnej "naprawie" u zuchlińskiego , nie tylko musiałam wymienić dętki ale też uszkodzone przez nich obręcze. Na wszelki wypadek wymieniłam też opony na Schwalbe ( 135 zł/szt)No i jak wymieniłam stał się cud, od roku jeżdżę na tych samych oponach i dętkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie po 5km padla detka - myslalem, ze poprostu mialem pecha ale jak zobaczylem latke.... za swojego scotta z gadzetami dalem prawie 2300zl - to lekkie chamstwo ze strony sklepu wysepka wkladac uzywane, naprawiane czesci. zakupu dokonalem w 2011r.gdzie mam teraz serwisowac rower
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo Scott zaczyna się od 3000pln!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry