Zgłosiłam rdzę przy klamkach , została wykonana naprawa lakiernicza na gwarancji. Niestety jakość usługi była beznadziejna - po roku rdza pojawiła się ponownie . Zgłosiłam reklamację usługi , którą przyjęto . Przy odbiorze auta zauważyłam 4 centymetrowe zabrudzenie w lakierze na drzwiach . Zostało to odnotowane z obietnicą usunięcia . Został ustalony termin następnej wizyty. Tym razem w salonie miał pojawić się jeszcze lakiernik .Czyszczenie rozpuszczalnikiem nic nie dało. Lakiernik zaproponował spolerowanie - przyniósł papier ścierny drobnoziarnisty , napluł na drzwi i zaczął przecierać zabrudzenie . Było mniej widoczne ale nadal widoczne i dodatkowo zmatowione. Lakiernik poinformował mnie , że lepiej już nie będzie i , że zrobił co mógł. Kierownik poinformował mnie , że zabrudzenie powstało nie z ich winy , że to żywica i nie będą nic więcej robić - masakra!!! . Kierownik wmawiał mi totalne głupoty, był niemiły i kłamał w żywe oczy ! Oddając tam auto zrobić zdjęcia przed, bo nie odpowiadają za szkody powstałe podczas lakierowania. Dno!!!