Widok

Uwaga na ogłoszenie o wynajmie mieszkania od pani Aliny ul. Partyzantów 103

Właścicielka nieruchomości jest niesłowna. Umawia się na wynajem, otrzymuje żądany przelew z zaliczką i na krótko przed przeprowadzką (wiedząc że przeprowadzamy się z dzieckiem z drugiego końca Polski) bez powodu rezygnuje z wynajmu zostawiając nas na lodzie i z dużym problemem mieszkaniowym bo przedszkole było załatwione pod konkretną lokalizację. O całości informuje lakonicznym smsem. Ciekawe czy dotrzyma słowa i zwróci wpłaconą zaliczkę. To tak w kwestii przestrogi. W innych kwestiach może jest słowna i uczciwa bo takie sprawia wrażenie. Niestety zawiodła nas i spowodowała duży problem bo szukamy czegoś na dłużej a nie na weekend. A dobre zdanie w naszej ocenie o tej pani dziś skończyło się
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety zdarzają się takie sytuacje często. U mnie było odwrotnie. Jechałem z dugiegi końca Polski, żeby podpisać umowę i przekazać klucze najemcom. Mieszkanie rezerwowałem blisko miesiąc. W dniu wyjazdu otrzmałem telefon, że rezygnują i w ostatniej chwili zawróciłem z drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała poprawka. Chyba jednak nie często ... na szczęście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaliczka została zwrócona. Ogłoszenie ponownie widnieje na jednym z portali. Pani A.Z. widocznie nie wie sama czego chce albo robi casting na lokatorów. Szkoda ze zmienia decyzje powodując utratę zaufania, stres i komplikację życia. Był to widocznie zwykły kaprys czyli nieprzemyślana decyzja o wynajmie parze z dzieckiem. Co innego byłoby gdybyśmy byli sami ale z małym nie jest tak łatwo jeździć i szukać nowego mieszkania oraz przedszkola o które w Gdańsku trudno i które cudem zostało załatwione blisko mieszania które nie wypaliło. Teraz musimy wozić dziecko z Chełma do Wrzeszcza żeby jechać na Stare Miasto do pracy.
Pierwsze złe wrażenia mamy już za sobą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo nie wynajmuje się ludziom z dzieckiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wynajem osobom z dzieckiem nie stanowi ryzyka jeśli się zdobędzie odpowiednią wiedzę i przy podpisaniu umowy rodzina z dzieckiem przekażę wynajmującemu oświadczenie od właściciela innego mieszkania o zapewnieniu dachu nad głową w przypadku zerwania umowy lub eksmisji (w wyniku np braku płatności)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

do góry