Widok

Uwaga na oszustów https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/kierowca-kat-b-ogl63403144.html

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
To jest oszustwo dla zbiórki danych osobowych z wykorzystaniem strony podkładki banku Santander:

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/kierowca-kat-b-ogl63403144.html

Na początku chciałabym podziękować za cierpliwość i przeprosić za czas oczekiwania na odpowiedz. Wstępna aplikacja na stanowisko kierowcy została zaakceptowana przez naszego klienta i możemy przejść do konkretnych kroków.

Chcielibyśmy by przyszły pracownik rozpoczął wykonywanie swoich obowiązków w okolicach 25-26.05.2020

W pierwszych dniach pracy nowo zatrudniona osoba może liczyć na wsparcie koordynatora, który będzie towarzyszyć kierowcy przez pierwszy tydzień pracy. Po tygodniu przygotowawczym kierowca rozpoczyna w pełni samodzielne wykonywanie obowiązków.

Ze względu na obowiązek utrzymania służbowego samochodu spoczywający na kierowcy, pracodawca zobowiązuje się do wypłaty ekwiwalentu paliwowego "na żądanie". Środki będą wypłacane błyskawicznie na konto kierowcy w Santander Consumer Banku.

Na naszej oficjalnej stronie internetowej http://www.outscorepoland.pl w dziale "oferty pracy" znajduje się, pod ogłoszeniem związanym z zatrudnieniem kierowcy przycisk "dla pracownika". Za jego pośrednictwem zostajemy przekierowani na strone Santander Consumer Banku, gdzie możemy otworzyć darmowe konto służbowe do obsługi płatności związanych z tankowaniem samochodu. Ze względu na sytuację epidemiologiczną preferuje się otwarcie konta w pełni online poprzez wideokonferencje z konsultantem banku.

W kolejnym kroku zostanie ustalona dokładna data rozpoczęcia obowiązków. W pierwszym dniu pracy zostanie podpisana umowa oraz zostaną przekazane kluczyki do służbowego samochodu.

Ze względu na obecne zagrożenia związane z COVID-19 zamiast tradycyjnego spotkania rekrutacyjnego pracownik naszej agencji pośrednictwa pracy odpowiedzialny za rekrutacje będzie się kontaktować telefonicznie by ustalić istotne szczegóły współpracy. Przedstawi wzór obowiązującej umowy oraz prześle na skrzynkę e-mailową.

Po dopięciu formalności proszę o informację zwrotną z numerem konta na które mają być wypłacane środki służbowe. Numer konta zostanie zawarty w umowie, gdyż kierowca jest zobowiązany cotygodniowo rozliczać się z poniesionych kosztów.

Gorąco pozdrawiam i czekam na informację.
Paulina Motyl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie w wczoraj usiłowała zrobic to samo ze mną....
Dane z whois i gdzie to jest...

StanAktywna w DNS
Utworzona2019.08.01 14:38:20
Ostatnia modyfikacja2019.08.01 15:45:02
Koniec okresu rozliczeniowego2020.08.01 14:38:20
Nazwy serwerówns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl
dnssec
4097 13 1 09251587E4DB247E2A56A2CC6AA5955571EE9F54
Abonent
NetMarket
ul. Józefa Poniatowskiego 15/55
37-450 Stalowa Wola, pl
Typ abonenta: organizacja
Ostatnia modyfikacja: 2019.05.08 10:14:24
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak myślałem, dostałem takiego samego maila
dzięki za info
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dostałem identycznego po 3 dniach też mi się nie zgadzało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dostałam również identyczny mail. Przecież to podchodzi pod próbę wyłudzenia danych osobowych. Zastanawiam się czy nie zgłosić tego. Kto jeszcze byłby chetny?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chętnie zgłoszę to dalej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też dostałem takiego emaila. Może by to na policje zgłosić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe kto daje te negatywy :) Druga sprawa czy mają prawa do tych fotografii na stronie ?
A co mogę zrobić jeśli już założyłem konto i wysłałem numer?
Również dostałem to samo. Dziwnie brzmiało

Po pierwsze poinformować bank.
Jak wyglądała autoryzacja że Ty to Ty przy zakładaniu konta?

zglosic na policje ,bo wlasnie "bierzesz" kredyt .

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Uwaga na "P.H.U. "MENEDŻER ADMINISTRACYJNY" P.P. z/s w GDYNI". (58 odpowiedzi)

Uwaga na tego pseudozarządcę/administratora nieruchomości ! Zdzisław K. nie jest żadnym...

umowa pożyczki (9 odpowiedzi)

Witam, podpisałem umowe pozyczki i pozyczkobiorca niewywiazał sie z tejże umowy. Ma ktos pomysł...

Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie (725 odpowiedzi)

Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię ślubną,jest gotowa...

do góry