Widok

Uwaga na scamming! Chroń swoje dane i konto bankowe

Uwaga na nr 815356060. Rozmówca ze wschodnim akcentem, podaje się za przedstawiciela banku z fili w Lublinie i informuje, że "przed kilkoma minutami, podjęto próbę zmiany hasła do twojego konta bankowego i kolejną próbę zaciągnięcia pożyczki na kwotę 10 tyś pln."
Padają dane "oszusta", który podobno gmera przy twoim koncie bankowym: "Michał Sienkiewicz".
Fałszywy przedstawiciel banku, oferuje natychmiastową interwencję i przekazanie sprawy wyższemu stopniem konsultantowi.
Mnie zaskoczyli w trakcie prowadzenia auta i doradzili zaparkowanie w bezpiecznym miejscu by kontynuować rozmowę i z ich pilotażem ochronić konto bankowe.
Po przerwania połączenia i próbie skontaktowania się z infolinią mojego banku, wrzuciłam nr w google i potwierdziło się, że to zwykłe oszustwo.
Podajcie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze mówię że pracuje w tym samym banku,zaraz sam sobie sprawdzę bo mam dostep i np.pytam kto jest jego supervisorem?
Rozmowa przeważnie kończy się yyyhy to ja już tego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry