Widok

Uwaga na www.walutuj.pl

Dnia 08-01-2015r zakupiłem walutę, która pomimo moich interwencji do dnia dzisiejszego tj. do 28-04-2016r nie wpłynęła na moje konto bankowe. Nikt z www.walutuj.pl nie odbiera moich telefonów.
Moja ocena
Walutuj.pl kategoria: Kantory
obsługa: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zbyszek jak się można z Tobą skontaktować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam prosze o kontakt poszkodowanych 512 211 616
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szanowni Państwo, nikogo nie oszukaliśmy, tak długi termin wynikał początkowo z oczekiwania przez klienta na lepszy kurs transakcji następnie błędy techniczne, każdą sytuację chcemy rozwiązać oczywiście zwracając środki w odpowiednim terminie, prosimy o zaprzestanie rozpowszechniania złej opinii i o kontakt 730 190 061.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bzdura! Od ponad miesiąca nasza firma nie może odzyskać ok 50 000 zł! Sprawą zajęli się prawnicy, jednak Currency Trade nie odpowiada na pisma. Nie pozostaje nic innego, sprawę kierujemy do sądu. Ostrzegam wszystkich przed walutuj.pl, szkoda nerwów i dodatkowych pieniędzy na obsługę prawną.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również nie mogę się do nich dodzwonić, a pieniędzy nadal nie ma na koncie...sprawę kieruję do prokuratury o oszustwo...są mi winni ponad 25 000 zł ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podany telefon komórkowy nie odpowiada...infolinia milczy nikt nie odbiera...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
"każdą sytuację chcemy rozwiązać oczywiście zwracając środki w odpowiednim terminie" kiedy nastąpi ten odpowiedni termin ? czekam od 01 czerwca 2016 . Może na forum się tego dowiem ? i tu odpowiecie bo na maile , telefony żadnej reakcji od dłuższego czasu .........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zwinęli już biuro w Olivia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a nowy adres jakiś ? nowy telefon ?
Samir nie odbiera !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety już teraz nie ma żadnego kontaktu. Według osób pokrzywdzonych każdy radzi sobie w różny sposób:
- poprzez windykacje
- prawników
- zgłoszenie na policję
- grożenie Samirowi

Niewielu się udało!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grupa poszkodowanych jest już spora, ale okazuje się że jest bardzo prężna...pierwsze pozwy do prokuratury o wyłudzenie i oszustwo już poszły, wkrótce następne...przygotowane do uruchomienia media, wścibscy dziennikarze, i portale żywiące się sensacjami...Oni tylko czekają na takie kąski. Z każdym potrafią zrobić "wszystko" byle tylko było o czym pisać i numer się sprzedał...Członkowie zarządu oraz rady nadzorczej na tym bardzo ucierpią firmowo jak i osobiście, nie mówiąc o ich rodzinach, dzieciach i prywatnych biznesach, zapracują sobie na taką łatkę z której być może do końca życia nie będą mogli się pozbyć, o ile zobaczą jeszcze cokolwiek w tej reszcie życie poza kratami celi...Nie jest również powiedziane że to co osiągnęli biznesowo totalnie runie, a oni sami pozostaną bankrutami...tak więc sława każdego członka zarządu oraz rady nadzorczej nie ominie...Proponuję zatem tym osobom głęboką refleksję czy warto...? A z drugiej strony całemu zarządowi i radzie nadzorczej zalecam szybkie działanie...tzn. kontakt z każdym z poszkodowanych i natychmiastowy zwrot pieniędzy...każdy dzień działa na Waszą niekorzyść...szkoda że nie umiecie tego zrozumieć...Natomiast wszystkich poszkodowanych proszę o ujawnienie się, dołączenie do grupy i kontakt na adres e-mail: poszkodowaniprzezwalutuj.pl@wp.pl
...CDN...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dane wynikające z domeny. Jest nr telefonu osoby rejestrującej, może komuś się przyda. Mi nie udało się niestety dodzwonić.
ABONENT:

firma:

Currency Trade Spółka Akcyjna

ulica:

al. Grunwaldzka 472a

miasto:

80-309 Gdańsk

lokalizacja:

PL

telefon:

+48.515251785

ostatnia modyfikacja:

2014.11.17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
A czy jest zanany przypadek, żeby ta firma oddała pieniądze? Chciałem kupić dolary, PLN wysłane a teraz cisza i żaden przelew nie wrócił pisałem maile i próbowałem się kontaktować telefonicznie bez żadnych efektów.
Jeśli ktoś odzyskał to proszę o pomoc jakich środków użyć. Obecnie przekazałem sprawę do kancelarii windykacyjnej i próbowałem zgłosić na Policję. Niestety Policja sprawy jeszcze nie przyjęła, bo to niby za wcześnie żeby stwierdzić czy zostałem oszukany, dzisiaj ponownie jadę na komisariat i mam nadzieję że dzisiaj uda się to zgłosić.
Czy ma ktoś kontakt z innymi osobami z tej firmy, kimś z zarządu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam dwa przypadki, gdy oddali. O jednym powiedział mi policjant z komisariatu w Gdańsku-Oliwie na ul. Kaprów. Drugi, to osoba z tego forum, z którą rozmawiałem dzisiaj. Zwrot był pewnie z tego, co wpłacili następni. Policja powinna przyjąć zgłoszenie bez warunków, że za wcześnie. Mnie nie odmówili złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Fakty są jednoznaczne. Telefon konsultantki wyłączony, poczta elektroniczna wysłana do niej wraca z adnotacją, że nie ma takiego adresu mailowego, telefon miejski - nikt nie odbiera, biuro w Olivia Park zlikwidowane 2-3 tygodnie temu, administrator budynku nie wie dokąd się przenieśli. Strona walutuj.pl działa. Można wysłać wiadomość na mail reklamacje@walutuj.pl. Czy ktoś to czyta? Nie mam pojęcia. Jak ktoś ma pomysł, co zrobić, to proszę kontakt. Mój telefon 603 270 482.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej mają ucierpieć na tym firmowo i osobiście skoro to Samir Topka jako właściciel firmy Currency Trade Spółka Akcyjna okradł wszystkich łącznie z klientami firmy a teraz sam pisze na internecie że będą siedzieć za kratami, straszy wszystkich osobiście że zostaną bankrutami. szkoda tylko że z klientów pieniędzy do dziś się nie rozliczył tylko ich okradł!!!! Zwrot pieniędzy należy domagać się od Samira Topki ponieważ to On przechwycił ludzkie pieniądze a odpowiedzialność chce teraz zrzucić na RN. To jest jego firma i jego odpowiedzialność za nią. Złe opinie o firmie Samira Topki widniały na internecie od stycznia 2015 i dziwi fakt że nikt się nikt tym nie zainteresował tylko nadal przesyłali pieniądze do jego prywatnej kieszeni i czekał na cud. A cudu nie było i nie ma tym bardziej że 16 -06-2016 sam na internecie na stronie zadeklarował , że zwróci środki w odpowiednim terminie a niestety tego n ie dokonał. Sądzę że okradanie ludzi polega na tym że zwinął ich pieniądze i ich nie przewalutował, dlatego kontakt poszkodowanych i zwrot pieniędzy dotyczy jedynie Samira Topki. Odzyskanie pieniędzy polega jedynie na osobistym kontakcie z nim Samir Topka 11-042 Giedajty ul. Leśna 9 gdzie obecnie przebywa i waszą kasą świetnie się bawi. Z tego co wiem na dzień dzisiejszy sam opowiada że jemu to nic nie zrobia ponieważ ma współwłaścicieli i z nich moga ściągnąć kasę. Co z reszta jest bzdurą. Weżcie się ludzie do roboty i działajcie bo stracicie kase, nerwy i czas.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A dlaczego od stycznia 2015 rada nadzorcza i zarząd nic z tym nie robili,że Samir okradał ludzi? Skoro było wam to obojętne to teraz komornik was odwiedzi...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiem , kto z was członków zarządu , rady nadzorczej to pisze ale mnie do dokonywania transakcji na tym portalu namawiała pani o imieniu Natalia a nazwisko jedno z figurujących w składzie RN lub Zarządu więc chyba nie do końca jest jak xxx pisze wyżej !
Obowiązki i odpowiedzialność członków Zarządu i Rady nadzorczej wynikają z ksh tak więc mogę zacytować "Weżcie się ludzie do roboty.."
Dlaczego Żaden Z WAS nie zablokował portalu ? nie ustawił TAM ostrzeżenia !!!!!!
Ten post wyrażnie świadczy o tym , że Rada Nadzorcza i pozostali członkowie Zarządu doskonale zdawali sobie sprawę z tego , że oszukuje się ludzi i nic w tej sprawie nie zrobili !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z pracy odszedłem przed zamknięciem, a że s jest oszustem to już wiedziałem wcześniej. nie odprowadzał zus'u za pracowników a jego "najbliższa" ekipa pomagała mu we wszystkich przekrętach. Nie wiem kto został przez niego oszukany ale na 100% ma te pieniądze i wydaje je w swojej nowej firmie za granicą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry