Widok

Uwaga! pulapki na deptaku!

Czesc,

Rozpoczynamy sezon; rowerzystow coraz wiecej ale lumpy tez nie spia! Znam juz jeden przypadek zastawiania pulapek na rowerzystow. Moj kolega jadac z kolezanka nieoswietlona czescia deptaka ok. godziny 21 prawie wpakowal sie w dwa drzewka polozone w poprzek sciezki (kolezanka zrobila OTB). Kilkadziesiat metrow dalej byla identyczna pulapka, a po kolejnych metrach jeszcze jedna. Na szczescie jechal juz patrol policji wiec ten kto czail sie w krzakach dal noge. Zdarzenie mialo miejsce kilka dni temu.

Jezdzijcie ostroznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

wrzeszcz jeszcze gorszy

Jakieś trzy lata temu we Wrzeszczu jechałem ze znajomym w stronę lasu była godzina mniej więcej 14, gdy podjeżdżałem pod pierwsze wzniesienie zaóważyłem dwóch dresów podchodzących a nawet podbiegających do mnie. Jeden podszedł do mnie chwycił za rower, delikatnie mówiąc ztrącił mnie i odjechał. Przypominam że miałem wtedy ok 14 lat. Strata była ogromna ponieważ jechałem wtedy na cannondalu...
Ostrzegam aby tam nie udawać się, jest to jak kazdy wie jedna z najniebezpieczniejszych dzielnic w gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Szymon myśle, że troche przesadziłęś z tą jedna z niebezpieczniejszych dzielnic....wiesz co jest chyba wręcz odwrotnie...

Pojedz na stogi albo do NP i zobaczysz co to jest niebezpieczna dzielnica...

A mam kilka rad dla jeżdzacych na rowerkach zeby ustrzec sie przed zmianą włąsciciela bika..(sam to mialem kilka razy okazje wypróbować:)

I. Jak widzisz takie drzewka to jak masz amora to nie ma problemu jak nie to radze poćwiczyć wybijanie sie z dwóch kółek!!! Jak bedziesz dobry to przeskoczysz 0.5 m do góry i wdal ale to zależy od V.

II. Jak widzisz, że jakiś osiłek wyłązi ci na droge to jeżeli masz rogi i np. wyłązi on z prawej stony to: rozpedzasz sie na maxa, cialo przechylasz na lewąstrone bardzo nisko (tylko uwaga na kierownice...bo mozna sie uderzyć) i tak rozpędzony celujesz mu w brzuch.

Ty też sie wywalisz ale gwarantuje ze on bedzie mial wieksze straty a ty uchronisz rower!

b. Jak nie masz rogów to polecam prawie tak samo (cialo i predkosc) tyle ze używasz nogi i celujesz w udo!

III. A tak na koniec jak widzisz ze cośsie szykuje to power w nóżki i odwrót!!!

Pozdrawiam SKUN

MOJA STRONKA
www.ttuning.prv.pl

...:::Zajrzyj i napisz coś na forum:::...

MOJE AUTKO
http://www.capri.pl/services/page.php?id=3e8553cd301a3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki SKUn twoja odpowiedz rozbawiła mnie do łez (jakoś jeźdzę po wszystkich dzielnicach do 2 w nocy wtedy mam treningi i jakoś jest pełen luz całe drogi wolne dresy na kazamatach czy pod lotem pilnuja złotej bramy)

pozdrawiam

PEACE In
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry