Widok

Uwaga- szara mazda nr boczny 218AS

(3 minuty temu)

Szara mazda o numerze 218AS. Z takim chamstwem się jeszcze nigdy nie spotkałem. .. Jestem stałym klientem asa i mimo że kierowca zlotowa, to sama korporacja nie ma na to wpływu i jest w porządku. Zabrakło mi 3 złotych, wiec musiałem wejść na górę po pieniądze. Kierowca mówi 'ok, to ja czekam", na liczniku było do zaplaty okolo 55 zl, wracam a licznik nie wyłączony i kierowca mówi do mnie 60zł !!!. Gdyby wczesniej powiedzial nie byloby problemu, a ja znowu musialem sie wracać na górę bo mialem odliczona kwote... takiej zlotowy to jeszcze nie spotkalem, tak robić ludzi w konia to strasze chamstwo. Poza tym obwodnica 90km/h to chyba cos nie tak... juz moja zona lepiej jezdzi☺ przestrzegam przed tym kierowca ! Szara mazda o numerze 218AS... poza tym korporację polecam!
Moja ocena
iTaxi.pl kategoria: Taxi
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo dobrze, ze nie wyłączył licznika. Szanujmy swój czas i siebie.
Mam nadzieje, ze chociaz jakis zastaw wzial zanim "klyenta intelygenta" wypuscil z auta bez placenia.
A według klienta jazda z dozwoloną predkoscia jest lamerska? A jego żona popierdziela jak na torze wyscigowym i dlatego jest lepsza?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry