Widok

Uważajcie !!!

Z kursu na prawo jazdy wysłali mnie do nich na badania. W Polmedzie dowiedziałem się ,że muszę zrobić psychotesty , ale nie u nich tylko po za ich ośrodkiem. Pani z recepcji powiedziała ,że najpierw muszę zapłacić 80zł to Ona mi poda nr telefonu i tam się umówię na badanie. Trochę mnie to zdziwiło ,że tak to się odbywa. Ale do rzeczy okazało się ,że te badania w ogóle nie są wymagane do dopuszczenia na kurs kat C. (Roz. Min. Zdrowia z 07.01.2004 dz. ust. nr 2 poz 16) jest to najzwyklejsze nabijanie ludzi w butelkę i wyciąganie pieniędzy. Próba wyjaśnienia tego w recepcji spełzła na niczym. Panie były bardzo nie uprzejme i pewne swoich racji. Poprosiłem o rozmowę z kierownikiem. Usłyszałem ,że jest bardzo zajęta i dostałem nr tel który nie działa. Zastanawiam się nad złożeniem doniesienia do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa. W każdym razie odradzam tą placówkę. Tak pyskatej i niemiłej obsługi nigdzie nie widziałem jak żyje.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście, że musisz zrobić psychotesty przed kursem na kat. C.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak tak Łukaszu, tobie również się przydadzą "testy". gratuluje podbijania wątku z 2009 roku. Schiza jakaś czy co? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry