~hanpio
81.15.229.*
(14 lat temu) 11 sierpnia 2011 o 18:02
Uwikłanie!
Film "Uwikłanie"= REWELACJA!!!!
Jestem fanką polskiego kina, jest najlepsze na świecie, zrobiłam sobie "maraton" filmowy w sobotę 6 lipca: najpierw obejrzałam "Kreta"/ też wspaniały/ a potem "Uwikłanie" , nie zmarnowałam czasu!!!
Pozdrawiam Wszystkich miłosników rodzimej kinematografii
1
0