Widok

Używana Skoda Fabia III - czy warto?

Myślę o zmianie auta, ostatnio przeglądam sporo ofert sprzedaży i często pojawia się Skoda Fabia III. Podoba mi się to auto, ale mam jeszcze wątpliwości. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym modelem? Gdzie można znaleźć dobre egzemplarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Popatrz na Aukcjach poleasingowych. Czasem idzie ustrzelić w dobrych pieniądzach, zadbane auto z małym przebiegiem. I wszystko co tam masz to krajówki z pełną Historią w 90%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Poleasingowe i zadbane szczególnie niebieskie fabie,z pełną historia owszem longlife ze 2 razy na krzyż w serwisie przez 100tys km...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przebiegi to rzeczywiście przeważnie minimalne mają bo wkoncu po to się bierze auto na firmę szczególnie fabie żeby handlowiec ja pucował całymi dniami na parkingu służbowym a jeździł po klientach pksem przez Polskę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to dobry pomysł i warto poważnie się zastanowić. Fabia jest popularna, tania w eksploatacji, a części też są łatwo dostępne. Jeździłem Fabiami wszystkich trzech generacji i polecam. Są fajniejsze od VW Polo, funkcjonalne i niezawodne. Zwłaszcza, jeśli są zadbane.

Warto szukać Fabii po kontraktach leasingowych. Firmy wynajmujące i leasingujące sprzedają często takie auta. Mają dobre ceny, są zadbane (bo jak ktoś wynajmuje czy leasinguje to raczej się stara, żeby wszystko było ok), a do tego były serwisowane. Na wszystko są papiery i nikt nie próbuje kombinować. ;) Poszukaj sobie takich, teraz np. na Master1.pl jest sporo ofert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Motoryzacja

Uczciwy skup aut/komis - gdzie? (10 odpowiedzi)

Witam, chce sprzedać auto ale nie chcę na nim za wiele stracić.. Polecicie kogoś zaufanego kto...

Opata Hackiego (6 odpowiedzi)

Witam Mieszkam przy ul Opata Hackiego 27 w Gdyni Leszczynki ,na jezdni przy moim bloku znajduje...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (110 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

do góry