Widok

VI Zlot Samochodów Tuningowych w Gdyni

VI Zlot Samochodów Tuningowych w Gdyni Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: VI Zlot Samochodów Tuningowych w Gdyni, 10 czerwca 2007 godz. 10:00- 19:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry zlocik, Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarombiście

Sam tam bedę i w ogule lubi wury tuningowane Serdecznie zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam w zeszył roku, będę i tym razem. czekałam na jakieś info na ten temat - hit fm nie zawiodło:) serdecznie zapraszam, dla każdego coś ciekawego się znajdzie - car audio, wyścig na dojeżdżanie i palenie gumy - luubię ten miły smrodek męskiej rywalizacji:) pozdrawiam i do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA NIEBIESKA 1

było super poras pierwszy an takiej imprezie mam nadzieje ze nastempnym razem bendzie jeszcze lepiej dzieki za super zabawe pozdrowienia dla organizatorów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udana impreza

Bardzo udany zlot, dużo ładnych autek. Lepsza organizacja niż rok temu! Taka impreza jest potrzebna na Pomorzu i na całe szczęście odbywa się co roku i cieszy się dużym powodzeniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super impreza

Super impreza -> coraz trudniejszy i ciekawszy zarazem tor, fajne samochody, których z roku na rok przybywa coraz więcej w coraz bardziej ciekawych stylizacjach, o niepowtarzalnym charakterze (uznanie tutaj dla właściciela czerwonego fiacika 126p - autko mnie urzekło ! :)) . Taki zlot na Pomorzu, gdzie naprawde mało się dzieje to świetna sprawa. Trzymajcie tak dalej !!! pozdrowienia dla organizatorów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Witek Muzyk Ulicy (4 odpowiedzi)

Witek Muzyk Ulicy- artysta, którego nie da się opisać w jednym zdaniu, autor tekstów, kompozytor,...

Strzelenka, zwałkowy trening kajakowy (3 odpowiedzi)

Grupa Rekreacyjna 3miasto zaprasza na asekurowany przez instruktorów zwałkowy trening kajakowy na...

Passage to Mystic Festival 2024: Samael (4 odpowiedzi)

Nie możecie się doczekać festiwalu? My również. Dlatego już w lutym proponujemy rozgrzewkę, która...

do góry