Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Kupiłam mamie voucher na zabiegi na dzień matki. Mama bardzo zadowolona i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2020

polecam wątek zamknięty Jestem zachwycona poziomem usług świadczonych w ty salonie. Profesjonalizm i...
~Gabi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Ekspresowo i na temat ;) wątek zamknięty Polecam wszystkim mamom, których córki chcą mieć świecidełka w uszach. Moja...
~mama Wiktorii
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Super! wątek zamknięty Wybrałam się do salonu na manicure LUX i pedicure Lux. Spędziłam bardzo...
~waszzzka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Polecam! wątek zamknięty Długo szukałam miejsca gdzie mogę przekuć uszy i nie żałuję, że wybrałam...
~Agata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Paznokcie hybrydowe wątek zamknięty Bardzo miła obsługa,ale przede wszystkim pełen profesjonalizm, hybrydy, które...
~Mmmm
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Polecem wątek zamknięty Miło, profesjonalnie, czysto. Byłam na zabiegu trwałej rzęs i jestem bardzo...
~Agata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

przekłucie uszu u dziecka wątek zamknięty Polecam bardzo,bardzo salon Vanilla Beauty do przekłuwania uszu dzieciom....
~Beata mama Marianki
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i profesjonalna ! Atmosfera przyjemna :) Ceny atrakcyjne,...
~magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Polecam! wątek zamknięty Depilacja przeprowadzona kilka dni temu-włoski wyrwane idealnie.WYRWANE NIE...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Przekuwanie uszu wątek zamknięty Gorąco polecam kobietki miłe,sympatyczne,córka nawet nie wiedziała co się...
~Pati
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

przekluwanie uszu wątek zamknięty Polecam!!!!! Panie ktore pracuja w tym salonie maja anielska cierpliwosc:)...
~Mama Wikusi ;)
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Polecam ten salon kosmetyczny! Niezwykle miłe Panie, zwłaszcza Pani Weronika....
~Anna Z.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2013

cudowny salon wątek zamknięty Doskonały salon kosmetyczny, z usług korzystam od kilku lat. Mimo tego że się...
~marta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

szczerze polecam! wątek zamknięty Salon odwiedzam już od 3 lat przed każdym wyjazdem na wakacje w celu...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

lubię tu wracać wątek zamknięty Muszę przyznać, że salon pani Pauliny jest uroczym miejscem. Przede...
~Pati
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Lakier UV rewelajcja wątek zamknięty Jestem stałą klientką, hybrydę robię sobie już od kilku miesięcy, za każdym...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Zabiegi na twarz wątek zamknięty Salon kosmetyczny naprawdę godny polecenia. Panie które wykonują zabiegi są...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Spokojnie mogę ten salon polecić wszystkim zaintereaowanym. Przemiłe Panie,...
~Czysta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

100% zadowolenia wątek zamknięty gabinet godny polecenia. osobiście jak do tej pory korzystałam tylko z usług...
~karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

47

wątków

do góry