Odpowiadasz na:

Vectra Gdynia

Czy ktoś pracował lub pracuję w tej firmie na stanowisku Konsultant Działu Obsługi Klienta? Na czym praca polega itp.? wiem że takie wątki były już poruszane i opinie nie były ciekawe,ale może coś... rozwiń

Czy ktoś pracował lub pracuję w tej firmie na stanowisku Konsultant Działu Obsługi Klienta? Na czym praca polega itp.? wiem że takie wątki były już poruszane i opinie nie były ciekawe,ale może coś sie zmieniło? Mam iść na rozmowę i nie wiem co o tej firmie sądzić po wcześniejszych opiniach.

zobacz wątek
11 lat temu
~Ewka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry