Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A więc tak... wątek zamknięty Klient który uwarzą się za kucharza jest chyba pierd... ty! Makaron...
~Klient z sąsiedztwa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Tragedia wątek zamknięty Generalnie nikomu nie polecam. Zamawiałem Gyrosa z pieczarkami a otrzymałem...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

POLECAM w 100%!! wątek zamknięty Tydzień temu wybraliśmy się do Verandy po wejściu miałam mieszane uczucia...
~Braks
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Nie polecam i nie rozumiem wysokich opinii na ich temat na forum. Pizzeria...
~PizzaFan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

spakowite wątek zamknięty Muszę przyznać że dawno nie jadłam tak smacznie.zamówiłam pizzę i dwa...
~zosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

POLECAM wątek zamknięty Pizza bardzo bogata w składniki. A dostawa w 30 min .Jesteśmy pozytywnie...
~Marysia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

najgorsza pizza z blaszki wątek zamknięty witam w dniu. disiejszym zamlwilem pizze kebab ..jak się okazało nic z nazwa...
~smakosz gdansk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

porazka na dowoz wątek zamknięty zamawialem pizze dwa razy z tej pizzerii i jestem mega zdegustowany. od czego...
~niespotykanie spokojny czlowiek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

polecam !!! wątek zamknięty Duze porcje ! z****iście dobre jedzie ! Przyszedłem na chwile , zostałem na...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Polecam tę pizzerię: dowóz na czas, smaczne i ładnie wyglądające pizze, miła...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Porażka i Kpina z klienta odradzam wątek zamknięty Robia z ludzi idiotow . Zamowilismy azjatyckie dania podkreslam azjatyckie-...
~Zszokowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2013

SUPER!!! wątek zamknięty Z całym sercem moge polecić :) Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, dużo...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Porażka i wstrząsający performers.... wątek zamknięty W danym miejscu znajdowala sie kiedys inna restauracja i bylo ok po zmianie...
~Ksiadz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

POLECAM WSZYSTKIM GŁODNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam! Bardzo gorąco polecam ceny wprost proporcjonalne do potraw i ich...
~BOŻENA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

polecam szybko i smacznie wątek zamknięty jestem stalym klijentem do pracy zamawiam kilka razy w tygodniu, smacznie a...
~mechanik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Regularne obiady/kolacje na 6 wątek zamknięty Po raz pierwszy obiad na telefon z tego lokalu jadłam u koleżanki. Teraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Pysznie wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić!! Duży wybór nie tylko pizzy ale również dań...
~Mandii
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim. Zamawiam stamtąd bardzo często i nigdy się nie zawiodłem....
~__Chris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

klewy - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałem z usług Verandy Express i muszę przyznać że jeśli...
~klewy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

jarek opinia wątek zamknięty jestem pozytywnie wręcz zaskoczony jedzenie na dowóz pierwsza klasa porcje...
~jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
84

postów

67

wątków

do góry