Widok

Victoria Residence

Victoria Residence Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstanie w jednej z bardziej prestiżowych sopockich lokalizacji - u zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i 3 Maja.

Victoria Residence, zgodnie ze swoją nazwą, wyróżniać się będzie typową dla sopockiej zabudowy, rezydencjonalną architekturą. Powstanie tu zaledwie 13 luksusowych apartamentów i 4 niewielkie lokale usługowe na poziomie parteru.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 21 ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już wniosek o kredycik z miniratką wypełniłem i czekam na akceptację

modlę się tylko, żeby przez najbliższe 30 lat roboty nie stracić. Fakt, będę żyć skromnie i nie będzie szaleństw, jeśli wakacje to tylko nad polskim morzem, ewentualnie na Kaszubach, jeśli jedzenie to sucha krakowska a nie szynka parmeńska, jeśli wino to bycza krew, a nie Chianti..to tyle!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hałas

Jestem ciekaw na ile ten luksus będzie harmonizował z dość bliskim hałasem od
podmiejskiej kolejki SKM . To tylko ddległość gdzieś 20 - 30 m od torów .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Straszny hałas z jednej strony SKM co 2-3 min (w obie strony) z drugiej smród i hałas od Kościuszki w lecie permanentny korek pod oknami...

Ale najgorsze jest to, że te małe klitki po 30-40 m kw kupowane są jako inwestycja na wynajem - w lecie codzienne balangi imprezy wczasowiczów!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolny Sopot

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry