Widok

Video&foto ślub i wesele :)

Serdecznie polecamy HP video&foto studio! Od początku wiedzieliśmy, że to ONI muszą uwiecznić najpiękniejszy dzień naszego życia! Bardzo dziękujemy całej ekipie w składzie: genialny fotograf i operator drona Hubert, fenomenalny kamerzysta Tomek, perfekcyjna Hania w czasie sesji plenerowej – jesteście najlepsi! :) Dziękujemy za wasze zaangażowanie, profesjonalizm, dobre rady i wskazówki, życzliwość i duże poczucie humoru! To dzięki Wam mamy przepiękne zdjęcia oraz energiczny i wesoły film z wesela – pamiątkę na lata! :) Dron był strzałem w dziesiątkę! :) Nasi rodzice, świadkowie i goście również miło Was wspominają i chwalą wasz profesjonalizm oraz otwartość na drugiego człowieka :)
Jeszcze raz bardzo polecamy wszystkim parom młodym (i nie tylko)! Nie zastanawiajcie się długo tylko dzwońcie do Huberta i umawiajcie się na spotkanie! Warto! :)
Mamy nadzieję, że do zobaczenia przy innych okazjach! :)
Kamila (22.06.2019)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten temat wygląda bardzo interesująco. Bardzo dziękuję za udostępnienie tych informacji. Z przyjemnością podzielę się tymi informacjami z moimi kolegami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry