Widok

Villa Park

Szadółki Villa Park Działki Leśne Temat dostępny też na forum:
Okolica w której powstaje inwestycja to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Szybki dojazd do centrum Gdańska zapewnia niewielka odległość od al. Armii Krajowej, a możliwość poruszania się po całej aglomeracji niedaleka obwodnica trójmiejska. W okolicy znajduje się infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole oraz przystanek autobusowy, co przekłada się na wygodę codziennego funkcjonowania. Osiedle o niskiej, kameralnej zabudowie realizowane będzie w dwóch ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zastanawiam się nad zakupem mieszkania od tego dewelopera ale na innym osiedlu, widzę że całkiem fajnie te osiedla wyglądają na wizkach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ku przestrodze

Przestrzegam przed kupnem mieszkań u tego "dewelopera". Jego wizytówkami są piękne wizualizacje i opisy, ale pod nimi kryją się kłamstwa, opieszałość, brak kontaktu i cwaniactwo. To cud, że 1 i 2 etap Gdańskich Tarasów zostały oddane do użytku, a jakość wykonania, mnogość popełnionych fuszerek, zamiatania pod dywan brudów i umywania rąk od wszystkiego w momencie przekazania kluczy, wykracza poza wszelką skalę. Obecny zarządca musi dosłownie stawać na głowie, aby uporać się z wszelkimi absurdami, na które ktoś zezwolił, a które zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców.
Wcale się nie dziwię, że nie mogą sprzedać mieszkań w 4 etapie, który ledwo co się buduje. Ludzie na szczęście w porę się zorientowali co to za "bagno". Villa Park z tego co wiem nawet nie ma pozwolenia na budowę.
Unikać szerokim łukiem tę inwestycję jak i dewelopera ogółem!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

brzmi jak piramida

termin realizacji na drugi kwartał 2022 wydaje się być nierealny skoro deweloper nie dostał pozwolenia na budowę. Trójmiasto.pl może należałoby lepiej weryfikować firmy, którym pozwalacie się ogłaszać na portalu. Niestety, ale działania właściciela wskazują na ogromne nadużycia, którymi powinny się zająć odpowiednie służby.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry