Widok

Vin

Mam pytanie,
Jest sobie raport badań technicznych auta i każdorazowy przebieg.
Co może znaczyć, że np. jest 15000 , następny przegląd 0, następny 50000.
Czy auto miało z jakiegoś powodu wymieniony licznik? Ale po tak małym przebiegu? Dziwne. Bo w historii nie ma jakiś wielkich szkód.
Moglbyc np wymieniony silnik na gwarancji czy coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko w starych autach, jeśli licznik jest elektryczny, to wystarczy że płytka licznika została wymieniona z powodu awarii elektrycznej. Nie mniej sytuacja jest mocno podejrzana bo znaczy że albo silnik był wymieniany, albo awaria elektryki (np. po zalaniu) albo zrobiono przeglad na lewo bo 0 to może oznaczać brak danych, a która stacja klepnie auto bez licznika? Czy pieczatka z przeglądów jest kazda z innej stacji diagnostycznej? Jesli to są dane z trzech różnych stacji to jedna z nich wie co się stało. Jest tam numer stacji i po niej można znaleźć adres i kontakt, zapytać się o auto...ale to i tak nic nie da, bo jeśli ktoś ze stacji był na tyle głupi żeby faktycznie wpisać zero i podlozyć sie ppd zgloszenie nieprawdziwych danych (bo jak do tej stacji auto dojechało?) Ja stawiam na auto po zalaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli poprzedni przegląd był przy 15k a Vin pyta o wymianę gwarancyjną silnika, to raczej auto nie jest stare. No i nie bardzo rozumiem, dlaczego wymiana silnika miałaby kasować przebieg auta.
Raczej rzeczywiście błąd jest po stronie stacji diagnostycznej. Niekoniecznie lewizna.
Warto (jeśli Vin rzeczywiście jest mocno tym autem zainteresowany) skontaktować się z tą stacją. Może w systemie, w uwagach, jest zapisana jakaś informacja o przyczynach niepodania aktualnego przebiegu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm, no ale gdyby było zalane , to by nie widniała informacja o szkodzie w raporcie?
Bo to już musialoby pójść z ubezpieczenia czy coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ile było naprawianie to tak, ale mogło być nie naprawianie tylko wysuszone i naprawa we własnym garażu bo taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 powody :
-wymiana licznika
-wymiana silnika

w stacji nic sie nie dowiesz ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jeśli pojazd jest rejestrowany jako taksówka? to ma zerowany licznik, nie koniecznie w polsce.
czyli np. jeżdził 100 000 potem rejestracja pojazdu jako przewóz osób. zerowanie licznika.i od nowa jazda ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poza Polska raczej nie ,tam pilnuja tego rzetelnie.
online sprawdzisz szwecja ,dania ,holandia ,usa ,uk
platnie niemcy francja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry