Widok

Vista

Morena Temat dostępny też na forum:
W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także Galeria Handlowa Morena, restauracje, markety i siłownie. Sąsiedztwo przystanków tramwajowych i autobusowych oraz nowej al. Pawła Adamowicza zapewni z kolei przyszłym mieszkańcom sprawny dojazd do najważniejszych dzielnic Gdańska i całego Trójmiasta. Nieopodal planowana jest także budowa Nowej Politechnicznej z tramwajem i drogą rowerową co jeszcze bardziej usprawni dojazd do tej ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Metraż

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny

Kogoś poniosło z tymi cenami. Kogo na to stać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego, co widzę to tak jest wszędzie i Vista i tak jest w miarę korzystna... Osobiście bardzo mocno myślę o tym osiedlu i o ile będę miała zdolność - to pewnie się zdecyduję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

dzięki za opinię

pracowniku robyga
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajna propozycja :) my szukaliśmy długo czegoś dla siebie i VISTA nas zachwyciła... oby sie udało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mi się podoba projekt i lokalizacja + ceny są całkiem dobre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, że w materiałach dewelopera nie widać pięknego budynku z węzłem cieplnym, znajdującego się na tej samej działce :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie a jeszcze gorsza szkoda że nie da się na materiałach oddać jak wibruje ziemia na 1/3 inwestycji i jak buczy ten węzeł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd te informacje ze buczy i wibruje skoro budynek jeszcze nie oddany i nikt na terenie osiedla nie mieszka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyta

Na budowie i wizja lokalna, grunt się trzęsie, ten barak od budynku stoi 2-3 m. Są to pompy zasilające myśliwską w ciepło. Buczą chłodnice pomp i tr stacje zasilające, nikt nie pokazuje krat z napisami nie dotykać prąd przy chodniku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba nie na tej budowie ta wizyta. Co za brednie. Ziemia może i drży ale od koparek które wciąż tam prowadzą prace. Budynek przepompowni stał tam zanim powstały mieszkania. Gdyby aż tak buczało mieszkania wciąż byłyby na sprzedaż, a prawda jest taka, ze nie ma już w czym wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam

ja teraz szukałem czegoś pod wynajem i zdecydujemy się na Vistę - stawki są b. dobre i wyśmienity kontakt z biurem sprzedaży;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo korzystna oferta vs. okoliczne nowe bloki

chce mieszkac obok rodzicow i szukam czegos w okolicy - VISTA to zdecydowanie jedno z korzystniejszych miejsc biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry