Widok

Vitamed Pustki Cisowskie, dr Endraszka.

Odradzam wizyty u tej "Pani" jeśli nie chcecie tracić nerwów. Wystawienie skierowania na zwykłą morfologię to dla tej kobiety wielka trudność, o komentarzach nie wspominając - za tydzień czeka mnie operacja i lekarz kazał mi przywieźć w dzień przyjęcia możliwie jak "najświeższe" wyniki.

Tekst, że "takie rzeczy trzeba było załatwić w szpitalu, na NFZ tego nie dam" o układzie krzepnięcia krwi, wręcz bezczelny. A dane badanie mieści się w rejestrze możliwych do wypisania przez lekarza POZ.

Ta pani jest kilka lat po studiach, a już przejawia totalne wypalenie zawodowe.

Odradzam, bo serio można się poczuć gorzej niż śmieć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

W tej przychodni wszyscy lekarze na miarę jak tu powyżej opisano... Dno ! Tak było i jest od zarania tej przychodni dopóki nie zmieni się szef tejże.
Ludzie narzekają na Vitamed jakby nie było innych przychodni w Gdyni ,gdzie chodzi się z wielką przyjemnością i nikt nikomu łaski nie robi. Wystarczy poczytać opinie na Google i już wiadomo do jakiej przychodni warto się zapisać. W każdym bądź razie na pewno nie do tej co ma opinię na poziomie "2" .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Na Wejherowskiej ogarnęłam badania bez problemu. :) Ale czego się spodziewać po dziewusze z Podkarpacia.

Przyjechało toto na Pomorze i damę rżnie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Marchewo, ty z zapadłej dziury z pod Zamościa, glaca chora i rżniesz damę
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynianko, weź Ty w końcu pohamuj wrotki, bo chyba cierpisz na zazdrość posiadania czegoś, czego nie masz przez inne osoby.
To, że ktoś posiada dom pod Zamościem, co najzwyczajniej w świecie Cię chyba boli, haha,
nie jest jeszcze oznaką tego, że tam przyszedł na świat. ;)

A pani Endraszka z domu Torba, jest naprawdę słabym lekarzem... dla niej wypisanie skierowania na morfologię czy inne badania to naprawdę chyba coś ciężkiego. xD

I nie próbuj mi tu wyjeżdżać, że coś tam coś tam..
Bo z każdym Twoim wypocinowym pościkiem skierowanym w moją stronę mam wrażenie, że jesteś tą samą osobą, która w kółko mi na....dala jakieś bzdurne komentarze na Facebooku, myśląc, że to mnie dotknie. xD

Nic bardziej mylnego, za przeproszeniem, s*am na Twoje opinie o mojej osobie, bo interesujesz mnie tyle co wczorajszy obiad. Jesteś nudna, żałosna i nie masz najzwyczajniej w świecie własnego życia, skoro w kółko starasz się wbić mi szpileczki, z miernym efektem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Nie dom tylko ruderę, zazdrościć czegokolwiek tobie? Ha ha haaaaa, od wbijania szpileczek. obrażania ludzi to ty jesteś ekspertką. teraz postrasz mnie kondziem albo waldim czy innym tak zwanym partnerem.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciebie zapewne na taką "ruderę" nie byłoby nawet stać. xD Zamknij gębę zawistna franco, bo tryska od Ciebie taki jad, że zastanawiam się jakim cudem Ty się nim jeszcze nie zatrułaś. xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Skoro ty swoim jadem się nie zatrułaś to gdyniance to nie grozi.Tyle jadu co ty na różnych ludzi wylałaś i to bez powodu nikt inny nie da rady wylać.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooooo, krewni i znajomi królika się zlecieli.
G.... wiedzą, a wypowiadają się tak zawzięcie o mnie jakby byli do tego upoważnieni.
Adula, dziewulo.. sprawdź Ty lepiej czy garnki pomyte, a mężowe gacie zacerowane, zamiast się udzielać. ;)
Przychodnia Vitamed jest dnem dna, odkąd pamiętam.. i trzeba to nagłaśniać. Wielu lekarzy chyba minęło się z powołaniem , dajmy na to Kołakowska, Karczewski, albo ta artystka Dziedzic, która wypisywała zwolnienia lekarskie największym symulantom - wystarczyło ponoć u niej kaszlnąć, prychnąć, i pyk, zwolnionko dla gro leserów ktorym nie chcialo się przekraczać szkolnych progów, gotowe. ;)

Naucz się odróżniać plucie jadem, od pisania prawdy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

brawo,
wkoncu ktos napisal prawde .
to nawet nie sa doktorzy,tylko lekarze ,szanowani doktorzy pracuja w dobrych kinikach a nie w przychodni na Pustkach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Panie Lechu, po prostu wiem, co potrafią w/w lekarze. Dla Karczewskiego nawet poważny rozstrój układu pokarmowego nie był przesłanką do wypisania L4.
A był to czas kiedy pracowałam przy żywności i ostatnie co powinnam robić, to pojawiać się w pracy w takim stanie. ;)

Można wymieniać i wymieniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ty przy żywności pracowałaś? W tesco na kasie ze 2 dni. I to była twoja praca hahaha.
Pamiętam ciebie dobrze bo stałem jako ochroniarz koło wejścia pamiętasz starszy wysoki. Ty wszystkich traktowałaś i traktujesz jak nic a sama jesteś zerem jak to z pisu ktoś powiedział. Spytaj swój domowy elektorat kto tak powiedział i wtedy zamilcz
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widze, ze ktos lepiej zna moja kariere zawodowa niz ja... xD od Tesco to ja zaczynałam tępy ćwoku, rzekomy ochroniarzyku xD.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ona więcej miała takich epizodów w sklepach po kilka dni/tygodni. Pracownica roku.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mmmm.... :D Gdynianeczko, widziałaś moje świadectwa pracy, że się wypowiadasz? Jak nie - zamknij mordę. Pracownica roku, to może z Ciebie.
Już widzę z jaką chęcią dojeżdżałabyś np z Pustek Cisowskich na Przymorze, do Auchana tak jak ja, przez ponad 8 miesięcy. :D

Najlepiej wypowiadać się o kimś, o kim się niewiele, albo nic nie wie. Pochwal się swoimi świadectwami zatrudnienia - zobaczymy jaka z Ciebie przodownica pracy. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

No w Gdańsku nie jesteś tak znana jak u siebie, dlatego musiałaś jeździć xD
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musiałam, a chciałam. ;)
Ba i nie żałuję - w tym Auchanie poznałam mojego obecnego partnera ;) - tak, tego o którym myślisz.
Zamknij się lepiej i idz skrobać ziemniaki na obiad - adieu. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dobrzy lekarze pracują w szpitalach .

Było to dawno . Miałem uraz żebra i chciałem od lek.Karczewskiego skierowanie na RTG. - Ten długo szukał w wykazie jaki na skierowaniu kod wpisać i w końcu otrzymałem to skierowanie .
U RTG Pani technik mówi : - Panie ,ale to jest skierowanie na kręgosłup lędźwiowy . Uszkodzenia żebra nie będzie widać ,bo zdjęcie trzeba zrobić po skosie .
Więc prywatnie zrobiłem na miejscu już kolejne skierowanie u specjalisty i w końcu stwierdzono... pęknięcie żebra !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja dziś byłam u Karczewskiego poniekad przyciśnięta tym że skończył mi się Letrox - moje zapominalstwo xD.
Receptę wypisal od razu na 3 opakowania, dał skierowanie na badania z krwi utyskując lekko, ale dał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedz do zamościa jak tu narzekasz na lekarzy tam jest ich mnóstwo chyba że w każdym gabinecie wisi twoj zdjęcie tej chorej nie obsługujemy jak to było w polskim serialu za prlu. A jak nie wiesz to spytaj swoich mocherów może powiedzą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moich moherów powiadasz?
Matka dziś była u Karczewskiego, poprosić o skierowanie na morfologię - po ciężkiej chorobie jaką przebyła i anemii, musi regularnie się badać. Karczewski twierdzi, że morfologia tylko w ściśle określonych przypadkach. Dobrze, że u ojca w pracy wchodzi pakiet medyczny, gdzie może korzystać z niego także rodzina... a Ty starasz się nie dostrzegać, iż ta przychodnia jest dnem. Na Wejherowskiej też brak słów - Alina Tankó wiła się jak piskorz gdy przyszło do wypisania skierowań...

Chora? XD a psychiatrzy twierdzą, że poczytalna.
Cóż, może zapiszę się do Ciebie na wizytę, zobaczymy co u mnie ciekawego wynajdziesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

do góry