Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Bardzo dziękuję doktor Jaszczuk, dzięki niej i znakomicie wykonanemu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Krzysztof - opinia Z żoną zrobiliśmy sobie prezent i umówiliśmy się na wypełnienie zmarszczek....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Julia - opinia Mogę polecić klinikę nie tylko ja ale również moje przyjaciółki, każda z nas...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona podejściem do pacjenta w Vizago, znam wiele osób, które...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

D.R. - opinia wątek zamknięty W gabinecie jestem regularnie, co kilka miesięcy. Mimo stresu, który zawsze...
~D.R.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Hanna - opinia wątek zamknięty Starość dla nikogo nie jest łaskawa. Dopiero po menopauzie zauważyłam, jak...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Basia - opinia wątek zamknięty Doktor Agnieszka to mistrzyni w swoim fachu, zawsze otrzymuję dokładnie to, o...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

T. Karecka - opinia wątek zamknięty Miesiąc po zabiegu plastyce powiek muszę powiedzieć-efekty piorunujące, twarz...
~T. Karecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Najlepsza klinika medycyny estetycznej, podoba mi się podejście personelu,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Klinika Vizago jest bardzo dobrze zorganizowana, widać, że nadzoruje ją...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Chciałabym z całego serca podziękować dr Jurskiej-Jaśko za fenomenalnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Bardzo profesjonalna obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu plastyki powiek, który robiłam w Vizago....
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry