Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAMY ! ! ! wątek zamknięty POLECAMY!!! Parę dni temu kupiliśmy TIGUANA w salonie PLICHTA (Szadółki),...
~zadowoleni Klienci
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

PODZIĘKOWANIE wątek zamknięty UPRZEJMIE DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ PANU MICHAŁOWI ĆWIKLIŃSKIEMU...
~JASTRZĘBSKA RENATA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa sprzedawcy (Michał Ćwikliński)....
~JK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty KUPIŁEM PASSATA MODEL 2011 W BARDZO PRZYSTĘPNEJ CENIE. POLECAM SPRZEDAWCĘ...
~MARLON
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Tiguan 2012 wątek zamknięty Kupiłem 2 m-ce temu nowego Tiguana. Spotkałem się z bardzo profesjonalną...
~Andrzej
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

niezadowolony - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam!!! Masakra, obsluga fatalna, naprawa auta przy...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

masakra wątek zamknięty Pojechałem na przegląd, przy okazji stwierdzili, że mam pare części do...
~as20
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

Sprzedający na tak, przekazujący totalna porażka i brak kultury wątek zamknięty Bardzo dziękujemy Panu Radosławowi i Pani Katarzynie za sprawną,...
~kupujący
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Dzial czesci-polecam wątek zamknięty Nie wiem jak to w przypadku napraw, ale dział czesci moge polecic. Fachowcy,...
~Mariusz Jaszkiewicz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Sharan, wszystko ok. wątek zamknięty Forma realizacji zamówienia bardzo poprawna. Zaangażowanie sprzedawcy (Kamil...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Przegląd+naprawa gwarancyjna wątek zamknięty Przegląd wykonany, ale na fakturze są dwie ceny oleju(serwisant wyjaśnia,że...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Biednie wątek zamknięty Mam za swoje bo kupiłem tam samochód używany na "gwarancji". oczywiście...
~Marcin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

tylko na własne ryzyko wątek zamknięty kupiłem używane auto,na które dostałem 3 miesiące gwarancji i które było...
~zdegustowany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

klientka - opinia wątek zamknięty Witam wczoraj odebrałam Tiguana i każdemu będę polecała ten salon. Dziękuję...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

klientka z Elbląga - opinia wątek zamknięty Witam, Po przeczytaniu wcześniejszych opinii wiecznie niezadowolonych...
~klientka z Elbląga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Również Masakra wątek zamknięty Dałem auto jako zgłoszone na szkode- odpryski- na lakierowanie... dostałem...
~vw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

NIE POLECAM ! wątek zamknięty Jakość obsługi na bardzo niskim poziomie. Obsługa mało kompetentna i...
~Filip
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2011

POLECAM passata cc wątek zamknięty Pomimo że jeszcze nie kupiłem u nich auta opinię mogę wystawić stanowczo...
~Mieciu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

Niska jakość usług wątek zamknięty Pracownicy serwisu okłamują klientów w następujących kwestiach: czas...
~Milena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

Jafo - opinia wątek zamknięty Ogólnie polecam mimo że ceny troszkę wysokie, roboczogodzina około 175 PLN...
~Jafo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry