Widok

Voo Voo - "Premiera"

Voo Voo - "Premiera" Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Voo Voo - "Premiera", 24 lutego 2023 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem na koncercie voo voo

w 1987 roku w Żaku. Obecnie jest tam rada miasta. Wtedy to był klimat ! I miejsca i koncertu. Niby była komuna a taki fajny budynek przeznaczyła na kulturę studencką. Ale demokratyczna władza musiała przejąć dawny Senat WMG a studentów przegnać gdzieś na wygwizdów !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Komuna była zła, ale o MDKi dbała - pewnie dlatego że chcieli mieć na oku "wywrotowców" od kultury. Niestety po przemianach nie potrafiliśmy wziąć tych elementów które za PRL miały potencjał być niezłymi rozwiązaniami (mówię potencjał, bo nie wiem jak działały konkretne rzeczy, urodziłem się później) i nie pociągnęliśmy tematów dalej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze i klimat, ale za to nagłosnienie jak w studni

Byłam na kilku koncertach VooVoo i jakoś nie tęsknie za koncertami w starym Żaku z czasów komuny ( tak jestem tak stara ;) ). Taki saksofon jak Pospieszalskiego zasługuje na dobre nagłośnienie, np takie jak w Starym Maneżu. Komentarz w stylu- kiedyś to były czasy, a teraz to nie ma czasów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda, nagłośnienie słabe i ogólna ruina.

Byłem tam na koncercie Dżemu i muzycy prosili aby nie skakać, bo pani z dołu powiedziała że strop się zrywa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam

Też pamiętam koncerty w żaku , grywał też Janerka klimat był i budynek dla studentów i kino szkoda gadać - w 100 % zgoda z kibicem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"synonimem muzycznego kunsztu.."

To Waglewski nauczył się w końcu śpiewać? Bo jak na razie to beczy jak koza na polu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 28

Koncerty VooVoo niepowtarzalne? To chyba żart. Kunszt to może i mają, ale nudą wieją straszną.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 18

To prawda, Waglewski zdziadział w oczach niestety

Fisz to nowa, lepsza kopia, głos lepszy i muzyka nowocześniejsza. Voo Voo skonczyło się na Oov Oov.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

można lubić albo nie

ale warsztat muzyczny mają rewelacyjny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niepowtarzalny

Bo żaden kakofoniczny utwór zagrany dwa tazy nie brzmi tak samo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Wyskokowy sylwester dla dzieci (4 odpowiedzi)

Będą dmuchańce, będzie muzyka od DJ-a, a także dobra zabawa i wspólne składanie życzeń...

Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie (5 odpowiedzi)

Feuer Frei! Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo głęboko emocjonalne...

Odpalamy święta - Iluminacje w Gdańsku (15 odpowiedzi)

Coroczna akcja "odpalamy święta!", czyli uruchomienie dużych, gdańskich iluminacji wystartuje w...

do góry