Widok

W 100% polecam!!!

Witam! Piszę dopiero teraz,bo po egzaminie byłam chyba w takim szoku, że nie zaakceptowałam opinii no i się przez to nie wstawiła na stronkę ;)
Egzamin oczywiscie zdany za pierwszym razem,to był dla mnie ten szok. Żałuję,że kilka lat temu nie zapisałam się do Aldy. Byłam po kilku nieudanych podejściach do egzaminu. A teraz po odbyciu całego kursu przystąpiłam do egzaminu i zdałam od razu. Po tamtych doświadczeniach za żadne skarby nie chciałam wsiąść za kierownicę auta,stwierdziłam,że skoro tyle razy nie zdałam to chyba się nie nadaję. Nawet na samą myśl o PORDzie miałam drgawki. Dlatego też chciałam bardzo podziękować Panu Arturowi oraz Marcinowi za wiedzę, którą mi przekazali, teoretyczną jak i praktyczną. Że dzięki Nim pokonałam strach i nabrałam odwagi. Dziękuję za "gadulstwo" Pana Artura, za to, że teorię wspomaga sytuacjami z życia.Dziękuję za ciekawe wykłady. Dziękuję za ogromną cierpliwość i stoicki spokój Marcina. Marcinowi szczególnie dziękuję za mini egzamin przed tym właściwym.Wtedy zostawiłam gdzieś po drodze cały swój stres :)
Ośrodek ALDA jak najbardziej będę polecać wszystkim, którzy będą chcieli zapisać się na kurs. JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

DZIEKI DZIEKI DZIEKI Czekalismy na Twoja opinie :) i milo nam czytac takie slowa :) Ale najwazniejsze ze egzamin zdany i bedziesz smialo smigac samodzielnie po drogach wsrod 'Dobrych kierowcow z ALDAy' :) :) Pozdrowienia i do zobaczenia na drodze Marcin i Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry