Widok
Rozczarowanie...
Tematyka ciekawa, ale film kiepski. Nudny, bardzo przewidywalny. Zwiastuny i zapowiedzi kinowe zapowiadały coś mocnego, tymczasem oglądając miałam wrażenie, że reżyserka chciała coś wykrzyczeć, ale zrobiła to szeptem. Spodziewałam się czegoś, co otworzy mi oczy na problem, a sprawiło zupełnie odwrotny efekt. Na szczęście obejrzałam go w domu, nie w kinie, więc nie mam poczucia, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.