Widok

W imię...

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: W imię....

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W imię...

Opinie do filmu: W imię....

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak zwykle głos zacietrzewionego ultrakatolika-Polaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

|Agnieszko, polecam Szybkich i wściekłych, tam nie będzie nudy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rozczarowanie...

Tematyka ciekawa, ale film kiepski. Nudny, bardzo przewidywalny. Zwiastuny i zapowiedzi kinowe zapowiadały coś mocnego, tymczasem oglądając miałam wrażenie, że reżyserka chciała coś wykrzyczeć, ale zrobiła to szeptem. Spodziewałam się czegoś, co otworzy mi oczy na problem, a sprawiło zupełnie odwrotny efekt. Na szczęście obejrzałam go w domu, nie w kinie, więc nie mam poczucia, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W imię...

Opinie do filmu: W imię....

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry