Widok

W oczekiwaniu na potomka i w jeszcze dłuższej kolejce

Od ponad roku, korzystamy z małżonką z usług tej kliniki, starając się o potomka. lekarze generalnie ok, pogadają, doradza, choć byliśmy u trzech i każdy ma inna teorie. Najgorsze to oczekiwanie - zawsze kolejka do rejestracji i opłaty za wizytę - bo po co przewidzieć że po godz. 17 jest najwięcej pracujących (i tym samy płacących) klientów. Na umówione wizyty czeka się min. 20 minut po czasie, opóźnienia w przyjęciu są norma - ja rozumiem w NFZ, ale skoro za wizytę się płaci, to chyba w dobrym tonie jest traktować pacjenta - klienta. Dodam, że lekarze w obyciu ok, nawet na uwagi o braku punktualności nie reagują, nie ich wina, że właściciele INVICTA zarządzili w recepcji wizyty co 20 minut, a ze każdy z bądź co bądź, z płacących ma pytania, to robi się z tego 30 min.robi Po prostu fabryka w tym zakresie. Aby więcej kabzy. Na moje pytanie w recepcji do kogo mogę złożyć skargę na opóźnienia, dostałem anonimową ankietę. Paranoja. ale pozdrawiamy wszystkich oczekujących.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla bogaczy lubiąnchych czekać w kolejce

Obsługa przez Panie rejestrujące wizyt i badania, Bardzo dobra ,od razu widać że muszą trzymać się regulaminu,i być zawsze miłe oraz uśmiechnięte choć by się waliło i paliło jak to u prywaciarza . Dość drogo za wizytę , lekarz zawsze się spóźnia . Niestety niesą zbyt mili szkoda, no ale cóż kasa jest jedynym Bogiem na tej planecie a już na pewno w tej klinice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry