Widok

WANOŻNICË

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: WANOŻNICË.
[lead]"WANOŻNICË - spektakl dyplomowy o Kaszubach na stulecie miasta Gdyni w reżyserii Katarzyny Szyngiery, reżyserki głośnego musicalu 1989! W obsadzie IV rok Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni![/lead] Grupa studentów szkoły teatralnej po zdanych egzaminach jedzie na Kaszuby pod namiot świętować początek wakacji. Rozbijają obozowisko, rozpalają ognisko, idą Mòry... Co ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super przedstawienie

Trafiłem trochę przypadkiem, były bilety, a tu taka petarda!!! W dodatku nasze lokalne, wymyślone, umuzykalnion, zagrane i wyreźyserowane. Do tego zmagające się z trudnymi tematami. Może troche pachworkowe ale jakie środki sceniczne!! Bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry