Widok

...::::WARUNEK NA WSTiH :::...

Nauka Temat dostępny też na forum:
Male forum dotyczące egzaminów warunkowych na WSTiH..
Kto ma jakiś warunek w tym roku..Piszcie i dzielcie się informacjami..
Kurcze zacznijmy sobie pomagać,bo już niedługo połowy nie będzie..
Jajestem na 1 roku..Noga mi się powinęła na Makroekonomii u Pana Blocha.Takim sposobem dorobiłam się egzaminu warunkowego z tego przedmiotu..Makabra..Najgorsze są te pieniądze..Lekka przesada..Raty tyle kasy wynoszą to jeszcze 300zl za przedmiot..Przecież to jest śmiechu warte..
W ogóle nie wiem do czego się zabrać i od czego zacząć..
Na prawdę istny koszmar..:(
Pozdrawiam wsyztskich studentów z WSTiH..
Kurcze piszcie i pomagajmy sobie nawzajem..a nie tak jak większość..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha i jeszcze coś..
Jest jeszcze to drugie forum..
Mili ludzie wpadają i czasem się czegoś można dowiedzieć,i są osoby,ktore pomagają sobie nawzajem na prawdę..

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=13&i=379&t=379 =>oto link.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam warunek z geografii, ten egz. mnie poprostu rozwalil, minuta na pytanie i bum next fotka i tak polecialo 10 pytan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie bardziej co do gegry bylamprzekonana ze bede miala warunek a tu niespodzianka dzieki Bogu zaliczylam:/ a to przesada z tymi jego slajdami:/ na prawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej

hej luzdiska przelsijcie mi jakies nitatki z historii jak możecie,a jak macie kawałek zeskanowanej ksiązki z historii sztuki i kultury załaczcie na mail'a.mam egzam 4 maja.thx/studiuje na wstih
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry