Widok

WŁAMANIE!

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
W naszej dzielnicy znów doszło do włamania. Policja zabezpieczyła wszelkie ślady i prowadzi dochodzenie. Jest nadzieja, że ślady i prowadzony przez Policjantów wywiad środowiskowy doprowadzą do schwytania sprawców.

Sąsiedzi! Przyglądajmy się ekipom remontowym, fotografujmy lub spisujmy numery rejestracyjne nieznanych aut, które parkują w pobliżu naszych domów.
Nie mówmy: mam w nosie, mnie to nie dotyczy. Jutro mogą włamać się do Ciebie!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 64
no tak wiele moze zdzialac zwykla czujnosc. Jeśli sie zauwazy cos niepokojącego trzeba reagowac
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 62
Gdzie doszło do włamania na domkach czy blokach? Jak wygląda sytuacja z autami?Czy też dochodzi do włamań bądź kradzieży?pozdr.dzięki za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w domkach .była policja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tym razem włamanie miało miejsce w domkach, lecz niedawno w blokach - nie ma reguły. Na miejscu tego włamania pojawiła się grupa Policjantów, zbierając pozostawione ślady i rozmawiając z ludźmi zamieszkałymi w pobliżu miejsca włamania.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można więcej szczegółów? Czy chodzi o domki jednorodzinne, czy o bloki? Konkretny adres?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tym razem włamanie miało miejsce w domkach, ale znajomi mówili, że niedawno włamano się do mieszkania w bloku.
Podobno też przy domkach skradziono tablice rejestracyjne (wiadomość nie potwierdzona-z drugiej ręki).
P.S.
Darujcie sobie niektórzy te łapki w dół. Wpis miał uczulić nas, byśmy chronili wzajemnie swój dobytek. Czy to tak trudno zrozumieć? Komu dziś łatwo przychodzi dorobienie się czegokolwiek? Każda strata rąbie nas po kieszeni! Chcesz stracić laptopa, iPoda, tableta albo inny sprzęt? Chyba nie...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 59
A ja mam wszystko ubezpieczone i nie życzę sobie aby sąsiedzi interesowali się kto mnie odwiedza i zapisywali numery samochodów osób które mnie odwiedzają. Niech każdy pilnuje własnej d*py a nie interesuje się innymi, nie bądź taki społeczny bo wrócą czasy ORMO.
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 13
zmienisz zdanie jak Ciebie to spotka. Życzę szczęścia z wypłatą ubezpieczyciela
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 59
przeczytaj jeszcze raz , tym razem ze zrozumieniem . Myslenie naprawde nie boli
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 58
moj post byl kierowany do xx . Das ma calkowita racje z tym ubezpieczeniem , a poza tym zycze tak swietnego samopoczucia po tym jak ktos będzie ci przegladal i grzebal w rzeczach osobsty . Uwiez mi to potworna trauma ja to przezylam .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 59
w domkach wszyscy sie dookola pilnuja i moze tego nie widac ale sasiedzi wiedza kiedy cie nie ma a kiedy jestes.....tak juz jest jezeli znasz sasiada a on ciebie; natomiast w blokach panuje znieczulica i to jest najlepsze narzedzie dla zlodzieja; a panowie na budowie sa rózni i na pewno trzeba sie im przygladac!!! to oni sa codziennie w tym samym miejscu i to oni od rana do wieczora obserwuja co sie dzieje w otoczeniu; przez taka ekipe budowlana na kowalach zostaly obrabowane garaze.....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 57
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to za reklama!?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na jakiej ulicy była ta próba ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu jest fajny artykuł https://www.najlepszeotwieranie.pl/jak-zabezpieczyc-mieszkanie-przed-wlamaniem kilka cennych rad jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oni zajmują się kradzieżami jakby komuś coś drogiego zginęło to sądzę że mogą pomóc mają wiele sukcesów na koncie. https://agencjatemida.pl/agencja-detektywistyczna/poszukiwania-mienia/ natomiast miejcie oczy szeroko otwarte bo źle się dzieje ostatnim czasie. U nas na osiedlu jest też mnóstwo kradzieży.
Polecam wszystkim moj blog osobisty, oraz Agencję Detektywistyczną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wypad z tym spamem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry