Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
anonim - ocena Polecam. Odpowiednio wykwalifikowany przewodniczacy kursu.
~anonim
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

DżoAnna - ocena Mega pozytywnie, bardzo dużo praktyki. Indywidualne podejście do ucznia.
~DżoAnna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Michał Grzywacz - opinia Bardzo polecam, profesjonalne podejście do kursantów i fachowe nauczanie
~Michał Grzywacz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

1 raz ze spawaniem - opinia Tig stal węglowa. Bardzo miło się pracowało z panem Wojtkiem
~1 raz ze spawaniem
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Sandra - opinia 3 tygodnie nauki w miłej atmosferze, serdecznie polecam dla wszystkich...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2022

Dario - opinia wątek zamknięty Polecam szkółkę spawalnicza Wns Pomorze, pan Wojtek profesjonalny, opanowany...
~Dario
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Adek - opinia wątek zamknięty Polecam, bardzo dobre warunki szkolenia z doświadczonym Mistrzem...
~Adek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Na kurs Tig 141, rura...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Witold - opinia wątek zamknięty Z odbytego kursu jestem bardzo zadowolony. Fachowo przekazana wiedza,...
~Witold
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Super szkoła wątek zamknięty Super szkółka spawania polecam instruktora Pana Jacka i Pana Jurka super...
~Euroweldowiec
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Polecam wątek zamknięty Swietna kadra instruktorów,spokojna atmosfera,wysoki poziom nauczania.Od zera...
~Leszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Szkolenie wątek zamknięty Jeśli coś można powiedzieć o WNS Pomorze to to, że nauczycie się tam spawać....
~Maciej Borowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Polecam szkołe WNS Pomorze wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła nastawiona na zajęcia praktyczne, codziennie nowe...
~MARIUSZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Szkolenie 136/138 wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym pozadku. Duzo materialow szkoleniowych. Polecam.
~A.C.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

TIG wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kursu w 15 dni nauczyłem sie spawac rure , bardzo...
~kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Opinia dotyczaca kursu spawacz wątek zamknięty Pełen profesjonalizm bardzo mili ludzie duzo sie nauczylem i co najwazniejsze...
~Spawacz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Spawacz 141 wątek zamknięty Polecam wszystkim nowym spawaczom jak i tym co odnawiają certyfikaty.
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Szczerze polecam każdemu, kto szuka wątek zamknięty dobrej szkoły spawania. Jest dokładnie tak, jak piszą w ofercie....
~Adam Kostuch
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Poleceam wątek zamknięty Szkółka Spawaczy WNS POMORZE . Moim zdaniem jest to bardzo dobry wybór ....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Moim zdaniem najlepsza obecnie szkoła spawaczy w Trójmieście wątek zamknięty Tak jak w nagłówku jak dla mnie brak tylko oferty spawania 121 dlatego dałem...
~Michał S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry