Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karol - opinia Kończyłem dwie podyplomówki i byłem bardzo zadowlony. Dużo praktycznej...
~Karol
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Paulina - opinia Czytam tak te opinie negatywne i śmiać mi się chce. Ktoś oburzony, bo musiał...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

już ex - opinia Wartość dyplomu w praktyce ujemna
~już ex
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Absolwent - opinia Jestem obecnie obsolwentem WSB w Gdańsku z 2023 roku. W czasie studiów bez...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Stefan - opinia askudna uczelnia . (...) Większość zajęć się nie odbywa. Ludzie przyjeżdżają,...
~Stefan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Michał - opinia Dwa dni temu zacząłem tam studia, a już czuję się jak w cyrku. Ta pseudo...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2022

Mirek - opinia Najlepsza wyższa uczelnia z prywatnych uczelni w Trójmieście Skonczyłem już...
~Mirek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Tom - opinia Studiowałem na WSB jak była przy ul.Zabi Kruk. I chciałbym śmiało polecić.
~Tom
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

była studentka - opinia Po zrezygnowaniu w połowie semestru ze względu na żenujący poziom nauczania,...
~była studentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Anna - opinia skandal po prostu. Syn zrezygnował z zajęć po 1 zjeździe, bo poziom był...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

D - opinia wątek zamknięty Pomijając chaos w zakresie informowania o odwołanych zajęciach trochę...
~D
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

MGR - opinia wątek zamknięty Dno, dno, dno i jeszcze raz dno. Podejście do studentów poniżej...
~MGR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Przestrzegam przed tą uczelnią z całego serca. Nie dajcie się naciągnąć na...
~Karol
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Janek - opinia wątek zamknięty praca dziekanatu bardzo wolna a wypadało by pomyśleć coś w tej kwestii :/
~Janek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

MR - opinia wątek zamknięty Organizacji w uczelni nawet nie można skomentować, bo nie ma żadnego poziomu....
~MR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Zadowolona wątek zamknięty Bardzo zadowolona. Wymagający wykladowcy
~Majka
13

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2018

Jeśli możesz wybierz inną uczelnię! wątek zamknięty Tragedia. Jeśli możesz wybrać jaką kolwiek inna uczelnię to zrób to! Na...
~Zażenowania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Fajna szkoła wątek zamknięty Uczelnia bardzo fajna, miłe zaskoczenie. studiuje Psychologię w Biznesie....
~Marek
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2018

Brak organizacji wątek zamknięty Dział dydaktyczny ustawia wyklady równolegle z innymi wykladami w ten sam...
~Student
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Tranaport i logistyka wątek zamknięty Witam. Mam chec podjecia studia podyplomowych w wsb na spwcjalnisci tranaport...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
177

postów

116

wątków

do góry