Widok
WSPANIAŁA!!
największym minusem tego lokalu jest położenie.. słaba reklama, wartownia pred lokalem.. ale przedewszystkim chyba najlepsza restauracja w Trójmieście :)) miło czasem usłyszeć wariacje z za komody (pewnie kucharze) bo odrazu widac ze coś sie dzieje i restauracja Żyje :) Polecam bardzo zupke Borowikową i Penne z Mozzarelą Mistrzostwo Świata :))
Moja ocena
Malinowy Ogród
kategoria: Restauracje
obsługa: 5
menu: 5
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: -
5.2
* maksymalna ocena 6