największym minusem tego lokalu jest położenie.. słaba reklama, wartownia pred lokalem.. ale przedewszystkim chyba najlepsza restauracja w Trójmieście :)) miło czasem usłyszeć wariacje z za komody (pewnie kucharze) bo odrazu widac ze coś sie dzieje i restauracja Żyje :) Polecam bardzo zupke Borowikową i Penne z Mozzarelą Mistrzostwo Świata :))