Powstał nowy ciekawy portal rowerowy WWW.EROWERY.PL na którym jest fajne FORUM. Pisać mogą wszyscy i na każdy temat rowerowy.
ZAPRASZAMY
00
~wolnobieg
(22 lata temu) 3 lipca 2004 o 00:07
stronka nie dla mnie. Ehhh chcialbym miec takiego bike'a zebym mogl cos pisac na tej stronie. Nie mam kasy i jezdze na swoim gruchocie ktory mnie juz nie wytrzymuje:.