Czy Jan Maria ROKITA-Izaak GOLDWICHT to kazar?

Dzisiejsi "Żydzi" żyjący w Europie i USA to Kazarzy.
Kazarska rodzina Kaganowiczów , która opanowała Rosję, wyparła agenta Rothschildów, nowojorskiego Żyda Bronfsteina (Trockiego) i rządziła Sowietami swoją marionetką, włamywaczem bankowym Dżugaszwili (Stalinem).


Kazarzy przybyli do Europy w 1016-17 po rozbiciu Królestwa Kazarskiego (w dorzeczu Wołgi i na Krymie).
Mówili językiem kazarskim czagataisz. Hebrajskiego nie znali, nie pochodzili z Judei ani Izraela, ale z Turków, Arabów i murzynów.


Ich przodkowie wywodzili się z nomadujących wyrzutków społecznych, dlatego większość z nich łatwo poznać po charakterystycznej brzydocie i anatomicznie wpisanego wyrazu bezczelności, jak np. u terrorysty odznaczonego nagrodą pokoju Nobla, Menachema Begina.
Oni opanowali obozy diaspory Hebrajczyków i wykorzystali ich sieć edukacji religijnej do monopolizowania handlu i finansów kraju, w którym się osiedlili.


W średniowieczu ich językiem stał się zwulgaryzowany niemiecki, jidisz dajcz (juedisch-deutsch). Oni przybrali niemieckie nazwiska i podszywali się pod Aszkenazych. Kazarami są np. Golda Meir, Begin, Szamir, Mosze Dajan.


Oni nie majš podstawy do roszczeń o ziemię Palestyńczyków - nie mają specyficznego genu "cohen".


Rodowici Żydzi żyja w Etiopii i oni sš chrzeœcijanami. Ponadto - dwa plemiona Melbe w Południowej Afryce. Białych Żydow nie ma i nie było.


Polska była dla nich paradisus judeorum. Przed wojnš żyło w Polsce 3 mln, oraz 300 tys. przebywajšcych nielegalnie. Polska przypłaciła to IV Rozbiorem w 1939, gdyż minister SZ, Żyd Beck, odrzucił propozycję Goeringa wspólnego uderzenia na "żydobolszewię".


Z końcem wojny Jakub Berman usiłował stworzyć Judeopolonię, co udaremnił Polski Październik 1956. Po 1989 z PRL-u Żydzi stworzyli "PL". Każdy prezydent to był Żyd. Rząd, "sejmokneset", finanse, handel, media, wojsko, edukacja i całokszałt egzystencji Polaków w ojczyźnie jest opanowany i rządzony przez ukrytych pociągaczy sznurków, eliciarzy władzy nad światem w Jewish World Congress, pod przewodnictwem Edgara Bronfmana.


W wyborach na prezydenta 2005 kandydują Żydzi i żydofile.Jan Maria R o k i t a nazywa się Izaak G o l d w i c h t .

Zmienił nazwisko na polskie, żeby, mówią, wilk w owczej skórze mógł zakraść się do stada polskich baranów.
http://wponline.0catch.com/lista.htm

-------------------------------------------------------

Nie dowiesz się od niego, czy z rodziny jego tate czy mame jest rabin Meir Goldwicht, który wychwalał pod niebiosa napaść na sąsiadów tzw. Izraela w Palestynie w 1967 roku i euforię żydostwa, która po tym nastąpiła: -http://www.bialystoker.org/yerushalayim04.htm

The Bialystoker Synagogue celebrated Yom Yerushalayim with the 2nd annual Boruch Mandelkern Memorial Lecture given by Rabbi Meir G o l d w i c h t, Rosh Yeshiva at the Rabbi Isaac Elchanan Theological Seminary. -------------

Rabbi G o l d w i c h t spoke movingly about the eternal connection between Hebron and Jerusalem and recounted some of his own memories about the tense days leading up to the Six Day War in 1967 and the euphoric days that followed. Rabbi G o l d w i c h t is a popular lecturer in the greater New York area who also flies to Israel once a month to give whirlwind lectures throughout the country. He has also spoken on Israeli radio.
http://www.bialystoker.org/yerushalayim04.htm

Tomasz Zabawa