Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Ani i Pani Oli za pomoc. Jestem pełna uznania i wdzięczności! Dzięki Paniom znowu zaczęłam normalnie żyć i wracać do zdrowia. Trafiłam do poradni Medicago, ponieważ byłam zainteresowana zrobieniem testu na nietolerancje pokarmowe. Jestem chora na Celiakię, ale od ponad roku mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Borykałam się z silną anemią, która doprowadziła do zmian w szpiku kostnym, do tego ciągłe problemy jelitowo-żołądkowe. Byłam tak osłabiona, że omdlenia stały się dla mnie codziennością. Przeszłam armię lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc Mój organizm nie przyjmował żadnych lekarstw. Bezsilna trafiłam do poradni Medicago. Okazało się, że mam bardzo silną nietolerancję pokarmową na olbrzymią listę produktów żywieniowych. Przy Celiakii problem kolejnych nietolerancji jest dość dużym wyzwaniem. Pani Ania jednak poradziła sobie z tym doskonale. Przygotowała dla mnie bardzo urozmaiconą i zbilansowaną dietę , dzięki której z każdym dniem powracałam do zdrowia. Zadbała nie tylko o dietę, ale także o uzupełnienie witamin, minerałów i elektrolitów. Pełen profesjonalizm, znakomite wsparcie, no i upragnione znakomite samopoczucie!