Widok

Wakacje.

Witam ;)
Poszukuję koleżanki na wakacyjny wyjazd, najlepiej za granicę (myślałam o Chorwacji lub Czarnogórze, ale jestem otwarta na propozycje). Preferowany termin to pierwsza połowa września, z racji tego, że później zaczyna się sesja poprawkowa ;) Co więcej o mnie? Mam 20 lat, jestem studentką pierwszego roku jednej z gdańskich uczelni, lubię słońce, plażę, ciepłe morze. Koleżanek na wspólny wyjazd szukam dlatego, ponieważ moi znajomi mają już plany na wakacje, albo nie mają kasy, żeby ze mną pojechać. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto kto wybrałby się na fajne wakacje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faceta se znajdż na wyjazd - w Chorwacji nie lubią lesbijek . pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na wspólny wyjazd preferowałabym również osoby prezentujące wyższy poziom intelektualny niż osoba (?), która jak na razie odpowiedziała na ten post. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ten intelekt to poco taki wysoki tej osobie na wyjezdzie? encyklopedię będziecie czytać ? hm dziwne . A teraz poważnie -- Jeżeli nie masz jeszcze miejsca to mogę ci polecić tam tanie miejsce po znajomości .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

do góry