Widok

Wakacje

W tym roku spedziłam pare dni w ośrodku Melisa w Sobieszewie.Przed wyjazdem czytałam wczesniejsze opinie na temat ośrodka z ktorymi absolutnie sie nie zgadzam.Osrodek jest pieknie położony praktycznie w lesie.Jest cisza i spokoj,a do morza też nie daleko.Domki czyste i zadbane.Ja osobiscie bardzo polecam i napewno tam wroce.Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram. Wynajęłam domek Brda 6 osobowy z łazienką. Domek czysty i suchy, kuchenka wystarczająco wyposażona : lodówka, czajnik, kuchenka elektryczna, niezbędne naczynia. Łazienka tak samo. Ciepła woda cały czas/ własny bojler/. Meble ok., telewizja działająca. Koło domku własny stół do biesiadowania w namiocie- moskitierze, grill na wyposażeniu. Parking darmowy, możliwość przyjazdu z psem . Mały lasek na terenie ośrodka, ok. 15 minut do plaży niestrzeżonej, 30 minut do strzeżonej. Możliwość wykupienia posiłków / elastyczna/. Wiata ze stołami do ping-ponga, bilard. Nieodpłatne użyczanie koców, parawanów, leżaków, gier planszowych i innych. Miła, użyteczna obsługa / recepcja, konserwatorzy- awarie usuwane na bieżąco/. Reszta zależy od przyjeżdżającego- wyspa jest piękna, jest gdzie zjeść, robić zakupy, zwiedzić ( rezerwaty przyrody) nieprzesadnie zaludniona. Ładne plaże, czyste. Można tu niedrogo wypocząć w gronie rodzinnym w przyzwoitych warunkach. Polecam i na pewno tu wrócimy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

do góry