Widok

Wariat w zielonym Mercedesie

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do tego macha rękami robiąc dziwne miny?
Czy inne osoby też spotkały się z takim zachowaniem tego kierownicy?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jakbyś miała kamerkę w aucie, nagrałabyś i wysłałabyś gdzie trzeba.
Nie zauważyłam kogoś takiego,ale dzięki za ostrzeżenie.

Ponadto, ktoś powinien się wziąć za debila, który zawzięcie ujeżdża swój motocykl kilka razy w miesiącu, na głównej ulicy osiedla. Jeździ z piekielnym rykiem i niebezpieczną prędkością w tą i nazad.

Chociaż znając lenistwo panów z Owsianej.... ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12
jeśli chodzi o hałas to pierwsze miejsce zajmuje "helikopterek" w swym
upierdliwym lataniu w godz wieczornych,kiedy mieszkańcy chcieli by odpocząć....co to ma być..?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

W ta i NAZAD ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli to mały zielony mercedes, to niezły Idiota
W głowie ma chyba też już tylko zielono
Powinni już mu dawno zabrać prawo jazdy za jego wyczyny
Ostatnio wyprzedzał drugą stroną wysepki a dzieci szły chodnikiem
Zachowanie poniżej jakichkolwiek norm.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6
Myślę że chodzi o tego samego gościa, o którym piszecie. Sadzi się do ludzi bez powodu.... Wyczynów rajdowych tego Pana nie widziałem....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czy to zielony Mercedes klasy A? Jeśli tak to widziałem go ostatnio wyprzedzającego na wariata na skrzyżowaniu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
I po co głupa palisz ? Przecież wiesz o co i o kogo chodzi, bo na forum (w różnych wątkach), jesteś zazwyczaj tam gdzie twoja czepialska kumpelka Natalia i ten/ta co podpisuje się "mieszkaniec". Boli społeczników, że nic nowego w wątku się nie dzieje i dlatego podbijacie temacik ? No to postanowiłem wam pomóc i sam go podbiłem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ten osobnik to wychowanek Pustek Cisowskich czy przybysz z innego rejonu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zapytaj go o to przy najbliższej okazji.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
mało znacząca postać. Jeżeli w ogóle można tak powiedzieć
Powinna już dawno spędzać czas za kratami
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

lo petarda

huk lasu szpula > all
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tyle ze owy człowiek to nie żaden lokalny diler tylko kierowca rajdowy z tytułami i osiągnięciami a to ze wy jeździcie jak emeryci w swoich ałdi albo be em wu 50 na godzinę bo szkoda wam auta no to o czym ta gadka. Kierowca nie spowodował jeszcze żadnego zagrożenia swoim zachowaniem wiec po co w ogóle ten temat? Pozdrowienia społecznaki
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 46
Tak
Kierowca rajdowy, dobre!
Ćpun, mistrz chodników i czysty przykład pusto głowia!
A z tego co tu czytam to jeszcze donosiciel,
Bez komentarza
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4
Król chodników? Co to znaczy ? Jest niebezpieczny, czy to typ niegroźnego awanturnika ?? Pytam, bo pusczam dzieci do sklepu wieczorem,a kiedyś widziałam jak zaczepiał ludzi ....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niestety tak
Jeździ skuterem po chodnikach bez oświetlenia, bez kasku, (także widać kto kieruje) nie zwracając uwagi na nikogo
Ciekawe swoją drogą kiedy niestety coś się stanie :-(
Czy niebezpieczny, dobre pytanie bo rozumu chyba u niego nie ma, a dzieci po chodnikach biegają, teraz tylko czekać do kiedy.
A czytając powyższe posty to obraz tego czegoś sam się rysuje.
Szkoda tylko że dzielnicowy nie postara się czasem przejść po południu po osiedlu lub sprawdzić monitoring.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niestety potwierdzam
Policja powinna zrobić porządek.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
hej hej bez przesady, zachowujecie się jak totalne dewoty z innej planety, jakiś śmieć ludzki, dajcie chłopakowi spokój, nikomu nigdy się nic nie stało, a wręcz przeciwnie, bo wyciągnął rękę. Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień, poza tym jak już zdążyłem nadmienić, troszeczkę więcej jaj zaproście do życia, kochani, co ma tyczyć oczywiście się również kobiet, w dla bystrych oczywistym tego słowa znaczeniu ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 25
Rozumiem że wyprzedzenie na trzeciego, jazda po drugiej stronie wysepki czy chodnikach to normalne zachowanie i tak należy postępować.
Post poniżej, autor i treść, to też ta sama osoba.
Bez komentarza
Dawno powinien być zrobiony porządek z tym!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.Proponuję nawet tym co mają winy spisać jego nr rejestracyjny i podać odpowiednim władzom.Im więcej będzie tych,którzy powiadomią władzę,tym lepiej.
Niech jeździ po Pustkach szybkością wg.Kodeksu Drogowego.
Tępaka należy usadzić,a nie usprawiedliwiać jego wyczyny.Jak mówi przysłowie lepjej dmuchać na zimnne niż się sparzrzyć.
Co można przełożyć na to,aby zapobiegać wypadkowi,a nie tolerować tępaka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


ale blysnales,jak kontrolki w passacie...
przeciz psiarnia zna jego,numery auta,ale ma odpowiednie papiery i nic mu nie zrobia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

on oskubał naszego dilera na hajs, tera chłopaki mają go na celowniku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo jestes psem, albo d**ilem skoro piszesz takie rzeczy tutaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaklucz dzieci w piwnicy i wogóle ich nie wypuszczaj chore ludzie stare kurky konfidencie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 21
Małą radą solare?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam tego typa rano, jak wymachiwal rękami, grożąc, wydając przy tym dziwne dźwięki do dozorcy trzymając w ręku kartki .
Następnie ostentacyjnie podar je i rozrzucił je na chodnik, na oczach dozorcy.
Dlaczego takie osoby jeszcze chodzą po ulicach?
A słyszałam, że on się obnaża, to już jakieś naprawdę oszałamiające!
Gdzie jest Policja!
Dlaczego jeżeli takie osoby egzystuja na ulicy to nie ma większej ilości patroli, bo z tego co widziałam rano to jest przerażające!
Gdzie jest Dzielnicowy!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5
Z kolei ja słyszałem, że to co ponoć ty słyszałaś (o rzekomym obnażaniu) to kłamstwo - i co ty na to ? A skoro masz takie czy inne podejrzenia, to czy tamto cię niepokoi lub jesteś świadkiem czynów zabronionych, to może najzwyczajniej w świecie zgłoś to organom ścigania a nie pruj się na forum, lamentując "gdzie jest policja, gdzie jest dzielnicowy" !!!
Jakby dzielnicowy siedział przed kompem i szukał na forach twoich (albo Natalii) lamentów, to z kolei inni mieliby pretensje, że nie ma go na ulicy! Proste, czy jest jeszcze coś, czego nie ogarniasz ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15
Potwierdzam
Zdarzenie z tego roku na Borowikowej.
Z tego co mi wiadomo to już jest paragraf jak za próbę gwałtu, nie wiem czy ta Kobieta zgłosiła to zdarzenie na policji.
Mam nadzieję że zgłosiła na policję
Zamknąć tego idiote!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
ty masz cos nie tak z glowa wez sie za prace jak nie masz co robic od rana albo idz do lekarza bo juz nie wiesz jakie bzdury wyoisywac wiesz ze ciebie mozna oskarzyc o pomowienie to jest powazne oskarzenie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Niestety to nie są pomówienia
Łatwo można dotrzeć do tej osoby
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
"Niestety" - to są pomówienia - ba - nawet zniesławienie i to w książkowym wydaniu (i można za to ponieść konsekwencje) !
Albo idziecie zgłosić swoje "rewelacje" gdzie trzeba (i tam dopiero się okaże czy to fakty, czy wasze fantazje) albo trzymajcie japy marne pacynki !
Jest też drugie wyjście - skoro wszyscy ponoć wiecie kim jet ten gość, to przecież możecie mu swoje fochy osobiście wyartykułować a nie jak tchórzliwe wszy obrabiać mu tyłek sprzed kompa !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
A fakty powyżej to za mało!
Mówimy o pomówieniach, a ktoś kto dopuszcza się czynów powyżej jest osobą niewinną, mogącą dopuszczać się wszelakich czynności!
Proszę nie pisać głupot o pomówieniach a dokładniej przyjrzeć sprawie.
Opis powyżej cytowanych dopuszczeń już nakazuje wyciągnięcie konsekwencji wobec takiej osoby, a jeżeli prawdą jest to co napisane 2 posty powyżej to zostawiam bez komentarza.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nie dociera do ciebie pacynko śmieszna, że forum to nie jest miejsce do składania doniesień o popełnianiu przestępstw lub wykroczeń !?! A ty się prujesz na forum, robisz komuś koło pióra i jeszcze oczekujesz stanowczych działań organów ścigania !
Masz wiedzę o dokonanym przestępstwie lub wykroczeniu, to udaj się na najbliższy komisariat lub bezpośrednio do prokuratury i tam dziel się swoimi spostrzeżeniami (możesz też zgłosić je pisemnie) !
I wbij sobie do tej pustej główki, że do czasu kiedy jednemu, czy drugiemu sąd nie udowodni popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, taki ktoś jest zgodnie z prawem niewinny i to on może cię pozwać właśnie o pomawianie lub zniesławianie (zwłaszcza, że robicie mu koło pióra publicznie - na szeroko dostępnym forum)!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Moja mama mówiła mi, że w tym tygodniu w południe to coś rzuciło się na nią i jej koleżankę!
Kobiety w starszym wieku!
Czytałam wcześniej te posty sceptycznie to tego podchodząc.
Ale jak mi mama zaczęła opowiadać co ten oszolom zaczął wyprawiac w stosunku do dwóch starszych osób to nie mogłam obojętnie przejść obok tego tematu.
Jeżeli autor powyższego postu tak broni tej osoby to może jest ten oszolom!
Na tym osiedlu zaczyna się robić co raz mniej bezpiecznie, współczuję mieszkańcom.
Ale z tym trzeba zrobić porządek bo jeżeli ten typ zaczepia starsze osoby już w godzinach południowych to co się dzieje wieczorem?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zapewniam cię bidulko niedouczona, że nie jestem tym "oszołomem" i nie wiem, gdzie wyczytałaś, że go bronię ? Umiejętność czytania ze zrozumieniem to jak widać i dla ciebie i dla innych Natalek wciąż wiedza tajemna.
Jesteś następną osobą, która płacze na forum i pitoi że "coś trzeba zrobić" ale na formalne zgłoszenie sprawy cię nie stać (a ponoć w tym wypadku chodzi o szanowną mamusię i jej kumpelkę).
Skoro nie zgłaszasz spraw policji, tzn. że albo nic się złego nie dzieje i jedynie chcesz zaistnieć na szerszym forum albo z premedytacją POMAWIASZ gościa (kimkolwiek on byłby i cokolwiek by nie wywijał) ! Tak więc zastanów się laska nad sobą i błagam - czytaj ze zrozumieniem (w przeciwnym razie wyjdzie na to, że to ty jesteś skończonym oszołomem).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Kłamiesz bo gościa już dawno nie ma na dzielnicy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dzielnicowy mu g*wno zrobi :) więc możecie sobie pisać dalej . Jak ktoś taki mądry niech sam z nim pogada jak mu się uda pozdro .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I nasz orzeł rozwinął skrzydła!
W święta zapewnił czas spokoju dla mieszkańców swojego bloku. Pod wpływem, zasiadł do zielonego autka i uszkodził inne zaparkowane auto. Oczywiście oddalił się z miejsca zdarzenia ale jednak powrócił aby na zaparkowanym aucie wyładować swoją złość i dołożyć kilka dodatkowych wgnieceń. Jednak to było dla niego za mało, w następnym aucie zaparkowanym również dokonał zniszczeń, a cóż przecież jemu wolno.
I tak mieszkańcy bloku żyją sobie w harmonii, nie bojąc się o swoje bezpieczeństwo - jeden wariat w tą czy tamtą .
Tak można przecież, Policja popiera, rodzina popiera -no cóż;(
Taka mała dygresja - KIEDY WRESZCIE KTOŚ ZROBI PORZĄDEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

A oponach przebytych przez durnia trzeba jeszcze wspomnieć w tych autach!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Idiota
Do paki go, ciula jednego!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlaczego on jeszcze nie siedzi?
Dalej jeździ samochodem,
Może Policja zabierze się do roboty!
Trzeba sprawę oddać chyba do Gdańska bo coś nasz komisariat jest nie mrawy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie siejcie afer koperkowych! nie macie pojęcia kto to jest więc proponuję aby usunąć post, gó*no wiecie a pierdo*icie jak potłuczeni więc bez pozdrowień!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
To nie ćpaj koperku ;-)
Od początku wiadomo kto to jest!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak chcesz mu pomóc to pozbieraj plastiki w lesie które zostały po jego ćpaniu.
Chociaż na coś się przydarz.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tyle jak widać wiecie na ten temat, że chyba powinniście coś zrobić z tą sprawą. A więc zamierzacie mądraluchy coś z tym zrobić, czy będziecie tylko co jakiś czas popiardywać na forum ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Skoro wiadomo dla Ciebie kto to jest to idź na policję a nie swoje żale wylewasz tutaj na forum, które nic nie wnoszą, nie chodzę po lasach więc nie wiem w czym mowa, przepraszam ;) aha, przydasz jak coś to poprawne sformułowanie tego co tam zamieściłaś/eś na końcu zdania, proponuję zajrzeć do słownika, następnie udzielać wypowiedzi :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gwiazda dzielnicy powróciła
Jazda autem bez uprawnień i pod wpływem
Awantury na Borowikowej
Oblanie czerwonego golfa w kombi piwem pod zakładem fryzjerskim (właścicielki - a mamusia jego chodzi się tam strzyc) na Rydzowej
bez komentarza
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasami ten osobnik znika na kilka tygodni i jest spokój. Swoją drogą ciekawe jak to możliwe, że Policja nic z tym nie robi. Biedna ta Borowikowa 15.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zabije kiedys wasze dziecko będziecie wtedy płakać że nic nie zrobiliscie, ten koleś musi byc psychiczny i nie powinien mieć prawa jazdy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tu filmik z wyczynów
https://trojmiasto.tv/Pirat-drogowy-na-Kartuskiej-w-Gdyni-25546.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie ratunku, kupiłam mieszkanie na Borowikowej a tu czytam że tam takie rzeczy się dzieją :( mam dwójkę małych dzieci... nikogo nie oskarżam, niech ktoś miły napisze jak wygląda tam sytuacja :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Borowikowa 15 szczególnie jedna klatka. Od żuli do narkomanów i handlarzy nimi. Między innymi osoba z tytułu posta. Być może ten co wczoraj wyskoczył z balkonu na Rydzowej z trzeciego piętra, zaopatrzył się w towar od jego starszego brata. Nie wiem czemu Policja nie reaguje, kupcy podjeżdżają na chodnik przy Borowikowej a on w nerce dostarcza towar. Miejsce przekazania w lesie wzdłuż Borowikowej. Wystarczy skontrolować auta i osoby parkujące na chodniku na wysokości bloku Borowikowa 29. I obserwować ruchy jego brata czasami na rowerze. A mama ich pilnuje jego dziecka może w przyszłości kupi towar od wujka i się zaćpa.
Może poseł Horała coś zdziała jako mieszkaniec Borowikowej który również ma dzieci. Gdyby nie te elementy i problem pijaństwa na ławkach (nawet tym co pozabierali dzieci) to by była bardzo fajna i spokojna okolica.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

masz bardzo ciekawą wiedzę...
ciekawe skąd znasz takie szczegóły ???
jednak jesteś w błędzie,totalnym !!!
Obydwoje bracia mają rodziny,pracuję za granicą więc przestań pisać dyrdymały usłyszane od plotkary sąsiadki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dobre
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pierd..... Co za bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiesz coś więcej na temat tego którego wyskoczył?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam. Tak sie sklada ze ja jestem tym chlopakiem ktory wypadl z balkonu i nie ukrywam ze odczuwam wscieklosc gdy widze te zalosne spekulacje na temat okolicznosci calego zajscia. Juz w samym szpitalu poznalem mezczyzne ktory jak sie okazalo mieszka na osiedlu obok i jak twierdzi byl przekonany ze podczas calego zajscia bylem pod wplywem dopalaczy. o kolejnych osobach ktore zupelnie bezpodstawnie tak twierdza uslyszalem od znajomych ale teraz no prosze nawet w internecie ktos ma czelnosc mnie znieslawiac nie wiedzac nawet jak sie nazywam... strasznie mnie to boli jak osoby ktore w znacznej czesci sa pewnie nawet kilkukrotnie razy starsze ode mnie (poniewaz jestem nastolatkiem) moga wykazywac sie taka bezmyslnoscia i znajac tylko jeden fakt czyli ze na rydzowej chlopak wypadl z okna od razu szufladkuja ten przypadek jako wypadek po narkotykach nie zdajac sobie sprawy z tego ze odbije sie to na reputacji tego mlodego czlowieka. Wbrew waszym domyslom byl to calkowicie przypadkowy incydent podczas ktorego bylem w pelni swiadomy i nieodurzony zadnymi substancjami psychoaktywnymu. Pozdrawiam i zaznaczam ze nie zycze sobie takich publicznych oszczerstw. Jesli stanowi to dla Panstwa rozrywke proponuje wlaczyc telewizje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

w samo sedno, rownie zalosne sa spekulacje spoleczniakow odnosnie spolecznie szkodliwych dzialan owych panow, choc panstwo nie maja nawet pojecia o czym mowia. Usunac strasznego dilera z osiedla?? Na jego miejsce wejdzie trzech kolejnych. Mamy XXI wiek, a rodzice dalej drza w strachu o swoje dzieci, bo gdzies mieszka diler? Dzieci sie edukuje, a nie izoluje od otoczenia. A problemow takich jak straszliwi dilerzy nie byloby u nas w kraju, gdyby tacy ludzie jak wyzej komentujacy zaglosowali w wyborach na kogos innego niz pis/po, mielibysmy legalna trawe i wszyscy by na tym skorzystali. Tak jak przedmowca, proponuje wlaczyc telewizor i zatopic sie w otchlani propagandy. I co najwazniejsze, do kosciola co niedziele.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

A jak się chłopie czujesz? Nie połamałeś się?

Nieprzejmuj się ludzmi i ich opinią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A gdzie się podziali goledzy z imprezy domowej , nagle wszyscy się ulotnili - dziwne.
A gdzie byłeś w tamtym roku?
Twoje życie Twój problem tylko nie mieszaj w to innych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajcie dokładny namiar to się nim zajmiemy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ten człowiek znowu szaleje, wczoraj widziałam jak jechał po drodze rowerowej na Jaskółczej... On kiedyś kogoś zabije... Dlaczego to wciąż trwa?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znowu wraca gwiazda.
Może wreszcie Policja podetnie te zacpane skrzydełka!!
Współczuję sąsiadom.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalej jeździ tym zielonym?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze srebrnym SUV koreanskim
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musimy coś z tym zrobić dla dobra naszych dzieci..
Policja nic sobie z tego nie robi a każdy w okolicy wie czym się zajmuje ten człowiek, czyje się bezkarnie skoro cały czas jeździ i zachowuje się w ten sposób.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry pomysł
Może posła Horałe zaangażować, mieszka blok obok, skoro policja sobie nie radzi.
Trzeba zrobić porządek chociaż dla dobra naszych dzieci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie on mieszka i czym się zajmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przeczytaj ten post w całości, na wszystko masz tutaj odpowiedź.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

heheh Janusze,musimy coś z tym zrobić ..... to najlepiej coś zróbcie a nie gorzkie żale na forum.
Zatrzymaj go i powiedz żeby nie szalał,myślę że nie macie odwagi nawet mu spojrzeć w oczy...a co dopiero zareagować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy Pan jest poważny? Jak ja mam zareagować? Jestem samotną matką, niską blondynką ważącą 55 kg, i co ja mam mu powiedzieć? Po prostu się go boję i tak nie mam mu odwagi powiedzieć że zagraża moim dzieciom.
Ludzie się boją takich ludzi i absolutnie nie może mieć Pan im tego za złe, myślę że po prostu w końcu ktoś zadzwoni na policję (może ja) i powie wszystko co wie, a tu widać bardzo dużo bo Pan z posta nie kryje się z niczym.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żenada, najlepiej skomleć w sieci, ale po za panią to tu kilku panów się burzyło, gdzie oni są ci mężczyźni
Tacy wszyscy wielcy i odważni, co to ja bym mu zrobił itp...
Śmiechu warte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ty to jesteś pewnie kozak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie kozak tylko FACET,na tego dzieciaka wystarczy huknąć -zamiast tu się żalić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

W takim razie czy mógłby Pan na niego huknąć?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie.
Nie czuję takiej potrzeby, masz problem idź pogadaj z nim a nie wyręczaj się kimś.
Przecież Cię nie zabije.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czyli jesteś zwykły flet a nie facet.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To może umówimy się dziś na Pustkach i powiesz mi to w twarz ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak myślałem, gwiazda w necie - poz. .a w świecie.
obsr*łeś zbroje , a ja teraz zajmuje się twoja mat..ą
Flecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jestem kobietą, chciałeś mnie pobić?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobietę to pobije, gościa z mercedesa nie bo to jego ziomal. Jp100%, acab, pdw,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie napisałem że pobije,skoro obraża mnie anonimowo na forum ,to niech znajdzie odwagę i powie mi to w twarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

o 17.00 zapraszam pod żabkę na sokolą...będę w krótkich spodenkach i koszulce, podbij to pogadamy ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie powinnam tak pisać, emocje wzięły górę. Na flecie to można co najwyżej zagrać. Pozdrawiam i przepraszam Panie Prawdziwy wTSK :)
Może rzeczywiście trzeba trochę wyluzować a osoba o której jest ten post może sama zmądrzeje jak w końcu ktoś nie wytrzyma.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

i ja również odpuszczam niepotrzebne nerwy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bohater tych postów znowu szaleje. Ostatnie dwa dni w tym bloku to jakiś koszmar!!!!!
Wieczne ataki, bieganie po klatce, wycia w dzień i nocy, przecież tam nie idzie mieszkać!!!!!!!!!!!!!!
I oczywiście jazda swym samochodem,pijany, naćpany - nie wiem, ale wiele na to wszystko wskazuje.
Nie życzę nikomu takich sąsiadów.
Proszę o pomoc innych mieszkańców, tak nie można dalej żyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Borowikowa 15 ? A jaki numer domu ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To spalcie mu to auto a nie płaczecie jak baby
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiesz, że takie coś jest karalne? Myślę że ludzie piszący w tym wątku mają więcej oleju w głowie niż ten Sebastian z Mercedesa. Nikt nie będzie nikomu palił samochodu, każdy wie że ów koleżka działa na bakier z prawem ale Ci którzy "strzegą" tego prawa NIC sobie z tego nie robią. To jest dopiero hit.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj każdy "gangster" choć w jego przypadku bardziej pasuje "gangus na pół etatu" jest informatorem policji, więc może coś w tym jest :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi KK, już jedno auto poszło z dymem na tym osiedlu niecałe 3 tygodnie temu. Ul Wiklinowa. ;)
Myślę, że starczy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za czasów Sławka Mindaka takie akcje by nie przeszły, wtedy były tu jakieś zasady.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raport drogowy 3city - dzisiaj z godz. 13:52 - "Niebezpieczne wyprzedzanie ścieżką rowerową". On faktycznie kogoś rozjedzie i wtedy dopiero może się nim zajmą organy ścigania. To co on wyrabia aż się prosi o nieszczęście a po wcześniejszych jego wybrykach oznacza, że gościu jest niereformowalny.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biega po osiedlu i szuka auta które go nagrało, szarpie za klamki nawet zapomniał maseczki.
Osoby które w tych dniach mają uszkodzone auta na parkingach zgłaszajcie od razu sprawę na Policję.
Winny już jest.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ty babo rozumiesz co piszesz <
>Osoby które w tych dniach mają uszkodzone auta na parkingach zgłaszajcie od razu sprawę na...>
czyli kazda szkode przypiszesz niewinnemu facetowi,znajdz dowod ze to on uszkodzi ktores auto...nadgorliwa spolecznica

P.S
ja slyszalem ze jakas Ula ostatnio niszczyla auta ,wszystkie Urszule zglaszamy na...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Adaś wyhamuj chłopie złoty. Nie ciśnieniuj się, bo nerwy osłabiają organizm a wtedy .... Pamiętaj - wirus w koronie tylko czeka na słabszego cwaniaka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

o mni sie nie martw stary pecie,nosem bym cie wciagnal leszczu .
pozdro z borowikowej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ale z ciebie kozak, ojej pewnie chulygan gdyńskiej arki hahaha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

pewnie ze kozak,nie zadna anonimowa baba jak ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ojoj, idź do lechii się wyszumieć. Aha, zapomniałem przed nimi zawsze spierdniczacie jak dzikie zające. Kozak w necie pipa w swiecie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nos masz już w totalnej rozsypce i nic poza prochem nie wciągniesz. Pobaw się pytą i nie rozsmieszaj poważnych ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ty powazny czlowiek ???
piszesz o wciaganiu prochow,zabawa pyta.straszny degeneruch z ciebie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobra Adaś, pohuczałeś, ponapinałeś się ale teraz siusiu i lulu kozaku z miodem w uszach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy film został już zgłoszony na policję przez autora nagrania? Bo wszelkie internetowe dyskuje nie powinny mieć miejsca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co wy chcecie od areczka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy możecie go zabrać z Bzowej, teraz tu szaleje zaraz będzie to samo co na. Borowikowej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj gwiazda forum znowu dała pokaz na ul. Kartuskiej. Wyprzedzanie na pasach,przecież jemu wolno...
Niestety nie, filmik wysłany na Poicje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę osoby, które mają nagrania wykroczeń pojazdu marki mercedes o nr rej GA 9091T o przesyłanie nagrań na skrzynkę e mail
wykroczenia-kmpgdynia@gd.policja.gov.pl
lub
wykroczenia-kmpgdynia@pomorska.policja.gov.pl.
Bardzo dziękuję
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://youtu.be/gWPE-alakl0
Wcześniejszej popisy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może tak coś z tym zrobić, totalny pustak bez jaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

to czemu nic nie robisz ,Ulu...Olu...anonimie...
masz rejestracje,wiesz gdzie mieszka,na co czekasz ,do dziela.
w innych podobnych postach mozna przeczytac,jakbym takiego dorwal to bym takiemu zrobil to i tamto...
zenujace wpisy kogos z bzowej o kilku nickach ,nr IP 81.190.70,ktory tylko prowokuje innych,zrobcie cos...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poczytaj co to jest IP a później pisz czy to ta sama osoba
Jedynie ten sam dostawca usług a możliwości jest co najmniej od 100 do 1000
Wesołych Świąt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieki,Wesolych i zdrowych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nocny-poscig-i-strzaly-w-Gdyni-n144313.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to nie "G"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boże drogi widziałam dzisiaj tego typa.
To było straszne.
Około 17 pod sklepem Justynka zaatakował starszego Pana, zaczął go kopać i uderzać. Ten Pan uciekł do warzywniaka, ale on zanim, nie wiem co tam się wydarzyło ale było dużo krzyku. Za chwilę wyszedł i stanął w przejściu do sklepu Justynka. Tam zaczął wydawać jakieś okrzyki i machał rękami. Pokazywał że kogoś uderzy i pokazywał przecinanie gardła.
Bardzo mi żal tego starszego Pana to było przerażające. Mam nadzieje że mu się nic nie stało. Gdyby ten warzywniak był zamknięty to ten Pan nie miał by gdzie uciec.
Przecież to już w dzień strach chodzić do sklepu!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To trzeba zgrać monitoring z sklepu, chyba tam mają.
Współczuję tym ludziom
Że jeszcze nikt porządku nie zrobił
Tyle wybryków i nic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szaleje teraz na Borowikowej
Zaraz będzie uskuteczniał jazdę samochodem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o pomoc
W tym bloku nie idzie mieszkać
Znowu te krzyki i gesty
Wczoraj przy samochodzie zatakował sąsiada z klatki obok jak wrócił z żoną i wysiadał z samochodu.
Zrozumcie nas, tu się nic w tej sprawie nie robi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zainteresujcie sprawą TVN Uwaga? :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale co z nim zrobić? Jakiś pomysł? Też mam go dosc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gwiazda znowu szalała. W sobotę za sklepem Justynka demolka oraz dwa uszkodzone auta. Brawo. Ciekawe co będzie dalej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a na jakiej ulicy i w którym bloku on mieszka ? ewentualnie gdzie parkuje ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Borowikowa 15.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co marudy i frajerzy,każdy go zna,wie czym jeździ i gdzie mieszka a rura słaba żeby zadziałać...
Sam go kiedyś opier..... i dziś kłania mi się z daleka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwierz, że niektórzy mają ochotę mu spalić tego grata, za to jakie zagrożenie tworzy ten pajac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś z Was ma jakieś informacje o zdarzeniu np. W sklepie z udziałem tego człowieka i chciałby nam pomóc w skazaniu go, proszę odezwijcie się. Przestańmy się bać!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ha ha ha,wsadzic to se mozesz wiesz co i gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zobaczymy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co dalej z panem będacym tematem posta??
Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ma sie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

piesek za duzo szczeka hau hau bua ha ha ha ha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Cis Park (3 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

do góry