Warsztat Fryzur

Fryzjerzy

Rotmanka, Bajki 4/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Angelika - opinia Salon na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o usługi a także obsługę ! Pani...
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Już stała klientka - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z polecenia znajomej i serdecznie polecam.Pelna pomysłów Pani...
~Już stała klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny Mega super!;) polecam!!!
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Polecam! wątek zamknięty Indywidualne podejście do klienta,miły wystrój i sympatyczna obsluga
~Renata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Super wątek zamknięty Serdecznie polecam! Szczere podejście do klienta!!! i to szanuję!
~Sebastian żyrek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Paulina wątek zamknięty Najlepsza fryzjerka ever !!! Na głowie zrobi cud! Dojeżdżam kawałek ale warto...
~Ruda wiewióra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Fryzjer wątek zamknięty skuszona wieloma pozytywnymi ocenami salonu -byłam na koloryzacji u Pani...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

M - opinia wątek zamknięty Dzis bylem pierwszy raz u Pani Pauliny i musze powiedziec ze jestem pod...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

POLECAM!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem ten salon, od pierwszego wejscia pol roku temu do...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

super!!! wątek zamknięty pozytywnie zakręcona, wygadana wariatka, która ma fach w rękach, jesli ktos...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Kamila - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie Panią Paulinę, która ma głowę pełną pomysłów i zaraża...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry