And-Car

Tuning Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Świętokrzyska 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ozonowanie wątek zamknięty Szybko, sprawnie i na temat bez zbędnych ceriegieli :) A efekt zauważalny,...
~Pablo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Wymiana Klimatyzacji_Grupon wątek zamknięty Szybko terminowo.Polecam serdecznie.Ceny bardzo atrakcyjne
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Tanio i terminowo. wątek zamknięty Poprzez groupon kupiłem serwis klimatyzacji + ozonowanie. Miałem 25% ubytku....
~MKL
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

WSZYSTKO SUPER wątek zamknięty Korzystałem z nabicia klimatyzacji i prania tapicerki samochodowej w tej...
~Tomek X6
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Ocena usługi wątek zamknięty Dwa tygodnie temu zrealizowałem groupon na nabicie klimatyzacji, ozonowanie i...
~Obiektywnie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Gites Majonez wątek zamknięty Kupiłem z Citeam kupon na serwis klimatyzacji. Chciałem dzień wcześniej niż...
~Boski Antonio.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Zakupiłam na Citeam serwis klimatyzacji autka w tym warsztacie. Wszystko...
~m
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Super wątek zamknięty Super sklep, super obsługa super ceny itd. Jak najbardziej wszystkim polecam....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Poprzedni mechanik w tym warsztacie faktycznie był porażką. Po sprostowaniu...
~Daniel1982
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Sportowy kolektor wydechowy wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ta firmę gdyż wszsytko zalatwilem u nich za jednym...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Zamówienie i montaz poszerzeń wątek zamknięty Zamówiłem w tej firmie bodykit do swojego BMW przez strone internetową. Super...
~Łukasz D.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry