Widok

Warsztat

Szukam dobrego warsztatu samochodowego. Ktoś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MM Service Gdańsk Przemian 2 obok Tune-UP - właściciel Michał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Auto- Grześ - Banino, Jesionowa 6
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Autoserv Banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 34
Auto serv to wie jak policzyć. Na pewno mają umiejętność posługiwania się kalkulatorem wycwiczona A nie narzędziami.
Pozdrawiam serdecznie wysokiego mechanika.
Jesteś zwykły cham prostak. Karma wraca C...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałem wielokrotnie, nie jest tak źle ale irytowało mnie gdy po oddaniu auta do naprawy widziałem je przez tydzień a nawet dwa stojące w tym samym miejscu pod płotem warsztatu, stanowczo za długo, zwłaszcza gdy samochód jest narzędziem pracy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj jest źle - niby wysyłali emulator do gazu do dystrybutora żeby naprawił, jak rok później robiłem kompletny remont instalacji gazu u porządnego gazownika to oddał mi ten emulator z informacją że nic nie było nawet w nim otwierane i wstawił inny, nowy bez żadnego narzekania że to wielka sztuka - nowy emulator to chyba był oz 20zł czy coś koło tego.

Maiłem ten emulator zawieźć do autserv i pozdrowić ale już nie chciałem się denerwować!

ja wybredny nie jestem, ale to jeden z niewielu przybytków które będę odradzał, zawsze
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Autoserv to radzę omijać szerokim łukiem. Za każdym razem człowiek oddajac auto myślał ze poprzednia fuszerka to kwestia przypadku. Otóż nieeeeeee. Partactwo jednym słowem
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz prawie zdecydowalem sie na naprawe elementow zawieszenia u nich. Proba skasowania za wymiane dobrych podzespolow. Zdecydowalem sie na inny warsztat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkie słabe, umiejętności szwagra z garażu a ceny jak w aso
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Auto Serw.... Polecam!!!!! Zawsze na czas bez problemow!!!! Ludzie uczciwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 35
Tylko troszkę chytrzy...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na czas powiadasz? Wymiana silniczka od sterowania boczną szybą- ponad miesiąc. .... a miała byc kwestia 3, 4 dni.... przy telefonach chytra kobita zbywała mówiąc że ludzie jej walczą z tym problemem- jej dosłowne słowa..... a okazywało sie ze auto stało w ogóle nie tkniete tak dlugo że akumulator padł- okres zimowy. Tacy to oni rzetelni i uczciwi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co powiecie o Auto partner?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Takie rzeczy robi sie w godz max dwie zalezy jaki samochód. Robota szybka i po sprawie. Ostatnio tez mialem taki problem w moim aucie. Mam kolege z banina naprawia po godzinach tzw "szwagra z garażu". Ogarnia temat wie co robi. Wole takiemu samochod oddac niż z jednym rozmawiać a nie wiadomo kto w moim samochodzie bedzie grzebać i jakie ma umiejetności i wiedze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A od kiedy tam odbiera telefon kobieta ? Brawo !!! Ja naprawiam tam swoje auto i jakoś nie na narzekam nie wiem kto pisze te komentarze a do tego negatywne brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie ma :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawałek dalej w Pępowie vis a vis stacji Moya:
jsmoto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autoserv.

Wymiana amortyzatorów z przodu. Ponad tydzień czasu. Od chwili odstawienia auta na liczniku przebieg wzrósł o ponad 200 kilometrów.

Nie wiedziałem że przy wymianie amorów trzeba tyle się najeździć.

Wymiana piszczącego paska klinowego. Po wymianie piszczenie nadal występowało. Pieniądze skasowane, problem pozostał.

Auto odstawione na zdiagnozowanie i usunięcie problemu elektroniki.
Usunęli błędy komputerem, po odpaleniu auta błędy wróciły, skasowali 50zł za diagnozę.
Nic nie zostało zrobione.

Właściciel to cham i burak. Ten wydziarany kogucik.
Osobiście widziałem jak traktował kobietę która brała auto zastępcze. Po udostępnieniu jej kluczyków i chwili kiedy odjechała pięknie ją zbeształ słowami spod budki z piwem dumnie się przy tym uśmiechając.

Banda nieudaczników i wymieniaczy. Potrafią zdiagnozować zużycie części którą sami miesiąc wcześniej wymieniali, a jak im o tym wspomnisz to wycofują się rakiem.

Na Lotniczej jakiś nowy warsztat chyba się otwiera. Mam nadzieję że autoserv zakończy swoją nędzną działalność.

Jednym słowem omijać
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Diamentowa 22 polecam. Naprawiam i robię serwis olejowy tylko tam i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Auto serv.przeglad olejowy filtry olej filtr paliwa prawie 900 zł. A ciężkie barany nie potrafią uszczelki pod śrubę spustowa od oleju założyć. Cała kostka brudna pokrywa silnika do wymiany.
Zgłoszone do inspekcji handlowej wydziału środowiska.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie julek bardzo bym chciał z panem porozmawiać w przedmiotowej sprawie ,wyjaśnić sprawę 200 km przejechanych jestem pewien ze to jest nie możliwe i nigdy takiej sytuacji nie było kolejna sprawa właściciel nigdy nikogo nie obraził tak jak pan lub pani to opisuje to jest wręcz nie możliwe słynie z tego ze jest miły dla wszystkich co do pozostałych zastrzeżeń nie przypominamy sobie z rad prosili byśmy o kontakt jeżeli taka sytuacja miała miejsce postaramy się wyjaśnić i zrekompensować no chyba ze nie ma pan lub pani odwagi się skontaktować a może takiego zdarzenia po prostu nie było .
Lub adres mailowy biuro@autoserv.com.pl bardzo proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

miły to jest dla swojego psa-burka, przestańcie się już ośmieszać, ktokolwiek miał z wami do czynienia ten wie, ten drugi pajac z innego oddziału tez jest super kompetentny tylko chyba na wyprzedzaniu przed przejściem i na podwójnej...
jak tam ruskie merce dają kaskę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nissan almera N15 - pospawali wahacz zamiast wymienić, skasowali za wymianę (to było ze 3 lata temu). Małą wgniotkę (za OC sprawcy) chcieli robić przez tydzień, niby ze spawaniem. Wycena u innego blacharza 50zł. Mechanikę robię w AiS Piotr Klatkowski, blacharkę na Bajecznej u pana Darka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można spróbować w jb servis w Żukowie. Parę aut mi zrobili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Żukowie tacy sami agenci jak w baninie z doswiadczenia nie polecam team serwis z Żukowa partacze a gruby pseudo mechanik jedyne co ogarnia to tylko obiad
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

w baninie nie polecam żadnego a szczególnie tego na pszennej niedaleko s7. Zawsze samochód uwalony smarem, palone papierosy w samochodzie... zrobi coś źle (co zresztą nie zdarza się rzadko) a później mówi że nie ma czasu.. po ostatniej wizycie reklamacyjnej i wypalonej dziurze w siedzeniu nie będę więcej korzystał z usług... dawałem wiele szans
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bosch serwis Hrecki w Leźnie i tyle w temacie. Nie jest najtaniej ale tanio to naprawia się stare punciaki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grzesiek na Jesionowej w Baninie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Motolordzik osowa ul Wenus. Normalny warsztat a nie cwaniaki w kombinezonach
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki, sprawdzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Przennej u Mirka to jest dobry fahura polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie pszenna tylko kubusia puchatka. W czym jest dobry ? dałem mu wiele szans wykazać się jednak nie skorzystał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Zygmunt Główczewski na przeciw kościoła tani i solidny człowiek
Auto Serv według mnie baaaaardzoooo nieuczciwy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy warsztat to automiras długoletni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety Pan Zygmunt zakończył działalność :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od usterki. Ja miałem problem z automatyczną skrzynią biegów. Wielu mechaników próbowało to naprawić i zawsze kończyło się ponownym odprowadzeniem auta do warsztatu. Dopiero, gdy znalazłem w sieci firmę https://zmserwis.eu/ i dużo pozytywnych opinii na jej temat postanowiłem spróbować. Fakt, że do warsztatu miałem dość daleko ale opłacało się wysłać części. Wszystko naprawione porządnie i do tej pory nic się złego nie dzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja bym zaczął szukać innego szablonu do reklamy szemranej ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

largo jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry