Widok

Warsztaty pływania metodą Total Immersion

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Pracujesz przy biurku, boli Cię kręgosłup, lekarz wciąż mówi o pływaniu, ale uważasz, że nie masz kondycji, przecież nie pływałeś od lat, a poza tym zawsze Cię to męczyło? A może przygotowujesz się do triathlonu i chciałbyś wsiadać na rower z większą rezerwą energii niż do tej pory? Nie ważne czy jesteś sportowcem, czy szukasz zdrowia i relaksu po pracy - nauczymy Cię jak pływać kraulem ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna nauka pływania-polecam każdemu!

fantastyczne warsztaty weekendowe z kraulaProfesjonalnie poprowadzone przez dwójkę instruktorów (Ryszarda i Monikę). Najwięszym plusem było pływanie z instruktorami w basenie, przez co dużo łatwiej koryguje się błędy. Przyjemnie, dopingująco i efektywne spędzony czas Natomiast sama metoda Total Immertion jest dla mnie genalna i polecam to odkrycie każdemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam

Serdecznie polecam naukę pływania z Moniką i Ryszardem. Po trzech dniach warsztatów wreszcie wiem o co chodzi z tym kraulem. Trenerzy super profesjonalni, z uwagą na każdego uczestnika. Poprawki i wskazówki bezpośrednio przekazywane w wodzie, gdyż w trakcie zajęć oboje są w basenie razem z kursantami. Polecam i daję 10/10.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry