Widok
Warto i polecam (z małym 'ale')
Jakość usługi na duży plus i dosyć szybko. Cena taka sama jak w serwisie Samsunga, ale odbiór dużo szybciej. Jedynie radziłabym popracować nad komunikacją i nie obiecywać naprawy na drugi dzień jeśli nie wiadomo czy się uda ;) Generalnie naprawdę polecam.
Moja ocena
Serwis GSM
kategoria: Serwis i naprawa telefonów komórkowych
obsługa: 4
jakość usług: 5
czas realizacji: 5
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 5
4.4
* maksymalna ocena 6