W końcu zeszłego roku zleciłem pracowni wykonanie projektu mieszkania które dość okazyjnie kupiłem w Śródmieściu Gdyni. O pomoc Pana Piotra poprosiłem jeszcze przed zakupem. W rozsądnej cenie zgodził się przyjechać obejrzeć mieszkanie, zwymiarował je i zrobił wstępny projekt, który przekonał mnie do zakupu nieruchomości. Na początku inwestycja wydawała się wątpliwa...mieszkanie wyglądało na mało ustawne, był porblem z łazienką i wc oraz oddzielną kuchnią i przechodnimi sypialniami (kamienica z lat 60-tych) ale okazało się że całość można przearanżować w dość wygodne mieszkanie (przynajmniej tak to wyglądało na zaprezentowanym rzucie). Teraz kończymy prace wykończeniowe w mieszkaniu i zamawiamy wyposażenie... oczywiście według projektu wykonawczego MAQ pracowni...już wiem że mieszkanie wyjdzie efektownie w dość rozsądnej cenie. Udało mi się kupić lokal o pow.65m2 przy ul. Warszawskiej za 240tys zł.do tego generalny remont oraz projekt około 70tys i zanosi się że będę bardzo wygodnie miszkał w dość ekskluzywnym wnętrzu i to za mniej niż 5tys za m2 w Śródmieściu Gdyni... Można? można... tylko na tą okazję czekałem około roku-ale się opłacało, mimo że Warszawska i kamienica z 60-tych.