Widok
Warto wejść i zjeść...
Nic dodac nic ująć. Pierogi bardzo smaczne, wręcz uzależniające. Szkoda, że tak rzadko bywam w Sopocie. Miejsce wpisało sie juz w mój stały punkt wizyt przy okazji bycia w tym jakże uroczym mieście.
Moja ocena
Pierogarnia na Monciaku
kategoria: Bary
obsługa: 5
menu: 5
jakość potraw: 6
wygląd i czystość: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.5
* maksymalna ocena 6