Widok

Waterlane Vintage

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Budynek znajduje się w ścisłym śródmieściu Gdańska, a więc blisko jego szerokiej oferty kulturalnej, gastronomicznej i rozrywkowej. Jednocześnie położony jest na granicy Młodego Miasta - postoczniowej części Gdańska, która w przyszłości wyewoluuje w tętniącą życiem dzielnicę miasta. Położenie pomiędzy Europejskim Centrum Solidarności a Muzeum II Wojny Światowej oraz w pieszej odległości od wszystkich najważniejszych zabytków Gdańska powoduje, że jest to doskonała lokalizacja dla ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabytek

W końcu ktoś remontuje piękny zabytek zamiast go spalić. Brawo dla inwestora.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cegła...

Myślę że inwestor nie miał to nic do gadania... albo miał przepisy konserwatorskie... albo zwyczajnie remont się bardziej opłacał niż rozbiurka... także nie czarujmy się ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopiero niedawno ten budynek został wciągnięty do rejestru. Obok deweloper LC Corp taki własnie budynek wyburzył. Widzę po komentarzach inwestycji, które są naprawdę super, że marudzenie jest zawsze, choćby zrobić perełkę. Lepiej niech stoi i niszczeje. A remont starych budynków tego typu jest zawsze droższy niż inwestycja od zera ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

piękne!

tak trzymać - tylko nie zróbcie tam burdelu dla pijanych turystów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

konserwator

A kto pozwolił na zmianę wyglądu? Renowacja ok ale to zabytek i frywolne nowoczesne wstawki nie powinny tam mieć miejsca. Jak robili remont dworca to trzech kamieni nie można było ruszyć żeby ułatwić ludziom chodzenie z bagażem po schodach a tu developer zmienia cały dach? Widać jak się ma wtyki i kontakty to można więcej, a ludzie niech po schodach z torbami dygają piechotą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zdaje się, że to jest pod ochroną konserwatora więc nie ma dowolności i znajomości, tylko wg ścisłych wytycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda że ceny z kosmosu

ale rozumiem, bo prestiż musi kosztować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry