Widok

Waterlane Vintage

Budynek znajduje się w ścisłym Śródmieściu Gdańska, a więc blisko jego szerokiej oferty kulturalnej, gastronomicznej i rozrywkowej. Jednocześnie położony jest na granicy Młodego Miasta - postoczniowej części Gdańska, która w przyszłości wyewoluuje w tętniącą życiem dzielnicę miasta. Położenie pomiędzy Europejskim Centrum Solidarności, a Muzeum II Wojny Światowej oraz w pieszej odległości od wszystkich najważniejszych zabytków Gdańska powoduje, że jest to doskonała lokalizacja dla ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabytek

W końcu ktoś remontuje piękny zabytek zamiast go spalić. Brawo dla inwestora.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cegła...

Myślę że inwestor nie miał to nic do gadania... albo miał przepisy konserwatorskie... albo zwyczajnie remont się bardziej opłacał niż rozbiurka... także nie czarujmy się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piękne!

tak trzymać - tylko nie zróbcie tam burdelu dla pijanych turystów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

konserwator

A kto pozwolił na zmianę wyglądu? Renowacja ok ale to zabytek i frywolne nowoczesne wstawki nie powinny tam mieć miejsca. Jak robili remont dworca to trzech kamieni nie można było ruszyć żeby ułatwić ludziom chodzenie z bagażem po schodach a tu developer zmienia cały dach? Widać jak się ma wtyki i kontakty to można więcej, a ludzie niech po schodach z torbami dygają piechotą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry