Widok

Wczorajszy koncert

Hej,

Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .. ale takie tlumy ze szok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie przyjemniej było wczoraj w innej części Gdańska mam na mysli Plac Zebrań Ludowych koncert Ona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczorajszy koncert

Tu sie zgadzam . Co prawda mialem wpasc tylko na El Vehiculo , ale zostalem do konca i przyznam , ze swietnie sie bawilem . Moim zdaniem kocert powinien sie zaczac godzine pozniej (jak EV zaczynalo to bylo jeszcze jasno i malo ludzi sie zeszlo) , ale i tak nie nazekam . Troche zawiodl mnie Czejsis , bo plagiatowali , ale plagiatowali dobrze i spelnili swe zadanie rogrzewajac publike , a O.N.A. poprostu wymiotlo .

Jednak pare rzeczy przydaloby sie zmienic . Np wstawic jakies wiatraki pod scena bo momentami oddychac nie mozna bylo (i nie chodzi o kurz , poprstu za duzo ludzi na raz za szybko oddychalo) , jeden koles kolo mnie o malo co nie zemdlal . Mogliby tez rano ziemie woda zlac , zeby sie tak nie pylilo . No i przydalyby sie JAKIEKOLWIEK smietniki , tak w ogordkach piwnych jak i ogolnie na terenie Placu . Pomysl z wyizolowaniem strefy , gdzie sie pije jest bardzo dobry (szczegolne uznanie dla cen piwa) , ale i tak dosc sporo osob zaopatrywalo sie w pobliskiej stacji i siedzialo z piwerkiem pod lasem .

Ale ogolnie to byl dosc kulturalnie i jak na panujace warunki to nawet schludnie . Wykazali sie i Panowie mundurowi sprawnie rozprowadzajac ludzi we wszystkich kierunkach .

Teraz pzostaje czekac na nastepne koncerty........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt, że chyba całe Trójmiasto ściągnęło na koncert Bajm-u, ale było sympatycznie :) Szkoda tylko, że tak rzadko Bajm gości w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm koncer ONA ok można było poskakać........ :) full ludzi..... :) ale nagłośnienie do bani....fakt głośno ale momentami nie dało się rozróżnić co ONA śpiewała....... na IRA było już dużo lepiej ....i co ciekawe można było sobię więcej poskakać (młyny :) choćludu było mniej....a na mafię (support :) wogule nie przyszedłem .hehe mogłem sobię z domu posłuchać przez okno a to kawałek jak by niepatrzyć jest....... Akademiki koło rynku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra. Tyle lat minęło a ja nadal pamiętam tamten rok. Miałam wtedy 11 lat i jestem bardzo zadowolony że rodzice zabrali mnie na ten koncert.
Pasjonat offroad-u, gry na ukulele i książek

Jestem jednym z główych redaktorów serwisu https://filmcorn.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Gdzie wynajem busa ? (5 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry